Marcin Brosz: Przykro mi, że tak to się skończyło

Marcin BROSZ, trener Górnika Zabrze: Każda porażka boli, ale ta dzisiejsza – szczególnie. Wiedzieliśmy, jak to ważne spotkanie w kontekście sytuacji w tabeli. Przykro mi, że przy tak licznej widowni skończyło się takim wynikiem. Trudny to dla nas moment…

Marcin Brosz w meczu Wisła Płock - Górnik Zabrze
Credit Adam Starszynski / PressFocus

 

Dominik NOWAK, trener Miedzi Legnica: – Bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów, chcących wyjść ze strefy spadkowej. Dlatego bardzo się ze zwycięstwa cieszymy. Dużo pracowaliśmy nad organizacją gry, zwłaszcza w obronie, i to dało efekty również w tym spotkaniu. W ofensywie cieszy liczba stworzonych sytuacji. Wszystko było przemyślane. Brawa dla zawodników za samodyscyplinę w każdym sektorze boiska.

FOT KRYSTYNA PACZKOWSKA / 400mm.pl

 

W bieżącym roku Górnik Zabrze rozegra jeszcze dwa mecze. Podopieczni Marcina Brosza zmierzą się u siebie z Arką Gdynia (15 grudnia), a w ostatniej kolejce z Lechią Gdańsk na wyjeździe (22 grudnia).

 

UWAGA, CZYTELNICY!

Z powodu trudności organizacyjnych jednego z dystrybutorów prasy dziennik „Sport” nie we wszystkich dotychczasowych punktach sprzedaży będzie dostępny. Za kłopoty – mamy nadzieję, że przejściowe – naszych Czytelników przepraszamy.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ „SPORT”?

„Sport” w niezmienionym nakładzie będzie dostępny w dobrze rozwiniętej sieci sprzedaży Kolportera i Garmondu, w salonikach prasowych, między innymi na dworcach i stacjach benzynowych, w dużych centrach handlowych i sklepach.

 

Rozmowa z Bartoszem Sarnowskim, prezesem Górnika Zabrze