Marcin Kowalski na dłużej w Ruchu Chorzów

Na najbliższe dwa lata doświadczony Marcin Kowalski będzie związany z Ruchem Chorzów. W umowie, którą piłkarz podpisał jest opcja jej przedłużenia.


– Bardzo się cieszę, że władze Klubu obdarzyły mnie zaufaniem i nadal będę mógł reprezentować barwy Ruchu. Nadrzędny cel – zarówno dla drużyny, jak i dla mnie – czyli awans, został zrealizowany, ale miałem też swój indywidualny cel, czyli powalczenie o nowy kontrakt, bo bardzo chciałem tu zostać. To również udało się osiągnąć. Oczywiście mogę zadeklarować, że w kolejnych sezonach nadal będę dawał z siebie wszystko na boisku. Czasem może zabraknąć umiejętności czy zdrowia, bo jestem tylko człowiekiem, natomiast nigdy nie zabraknie z mojej strony charakteru i serducha – powiedział na stronie klubowej Marcin Kowalski.

51 meczów i trzy zdobyte bramki to dorobek 33-letniego Marcina Kowalskiego w Ruchu Chorzów, którego piłkarzem jest od 2019 r. Na Cichą trafił z Rozwoju Katowice. Wcześniej grał m.in. w Stali Stalowa Wola, Polonii Bytom, Ruchu Radzionków.


Fot. Marcin Bulanda/PressFocus

Komentarze