Ruch wciąż niepokonany!

Piłkarze Ruchu Chorzów odnieśli czwarte zwycięstwo w obecnym sezonie. W sobotnim pojedynku pokonali w meczu wyjazdowym zawodników MKS-u Kluczbork 3:1.

Pierwszego gola zdobył w 32. minucie Foszmańczyk. Zaledwie siedem minut później wynik podwyższył Kasolki, zdobywając gola po dośrodkowaniu.

Gola kontaktowego dla MKS-u zdobył Włodarczyk po precyzyjnym strzale z dystansu. Jednak w 81. minucie Janoszka strzelił kolejnego gola dla Ruchu i ustalił wynik spotkania.

MKS Kluczbork – Ruch Chorzów 1:3 (0:2)

0:1 Tomasz Foszmańczyk, 32 min
0:2 Konrad Kasolik, 39 min
1:2 Bartosz Włodarczyk, 57 min
1:3 Łukasz Janoszka, 81 min

Kluczbork: Witek – Orłowicz, Paradowski, Przystalski, Witkowski (77 Jelonek) – Włodarczyk, Nykiel (46 Nitkiewicz), Mazur, Jaszczak (67 Marczyński), Baraniak (46 Lewandowski) – Smolarek (46 Jurasik); trener: Jan Furlepa.
Rezerwowi: Turek, Gierak.

Ruch: T. Nowak – Kasolik, Kawula, Kulejewski – Kwaśniewski (65 Kowalski), Mokrzycki, Foszmańczyk (68 Paszek), Sikora, Winciersz (90 Będzieszak) – Janoszka, Idzik (90 Neugebauer); trener: Łukasz Bereta.
Rezerwowi: Lech, Słota, Duchowski.

Żółte kartki:  Mazur, Paradowski, Jurasik – Kulejewski, Janoszka, Kawula, Kowalski, Paszek.