Na dobrej trawie. Zatrzeć złe wrażenie. Wkrótce będzie lepiej.

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Na dobrej trawie

Fot. Krzysztof Porebski / PressFocus

Jedno jest pewne: na Stadionie Śląskim nie będziemy świadkami takiej kompromitacji związanej ze stanem murawy, jaka miała miejsce w Gdańsku czy wcześniej na PGE Narodowym w Warszawie. Więcej w „Sporcie”


Zatrzeć złe wrażenie

Fot: Pixathlon / Pressfocus

Jutro w Amsterdamie Holandia spotka się z Hiszpanią, zagrają nasi aktualni rywale w Lidze Narodów z przyszłymi przeciwnikami w finałach Euro 2020. Więcej w „Sporcie”


Wkrótce będzie lepiej

Piast
Fot. Krzysztof Porebski / PressFocus

Drużyna Piasta w miniony weekend mogła oglądać ekstraklasę jedynie w telewizji, bo przy Okrzei trwa walka z koronawirusem. Sytuacja na dniach ma się znacząco poprawiać, a zdrowi i „negatywni” piłkarze będą trenowali w grupkach. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze we wtorkowym wydaniu „Sportu”:
  • Na razie do końca sezonu, ale z możliwością przedłużenia o kolejny sezon. Wczoraj warunki umowy z Zagłębiem uzgodnił nowy trener sosnowiczan, Kazimierz Moskal.
  • W meczu z Górnikiem Łęczna w zespole trenera Pawła Ściebury zabraknie najlepszego snajpera zespołu, Daniela Szczepana, który do tej pory strzelił trzy gole. 
  • Mecz z Puszczą nie był dobry w wykonaniu piłkarzy GKS-u Tychy, ale szybko strzelili gola i dobrze grając w defensywie nie dopuścili przeciwnika do ani jednej sytuacji bramkowej.  
  • Seria zwycięstw Pniówka 74 Pawłowice robi wrażenie. W ciągu miesiąca zespół ten wygrał pięć meczów z rzędu, a jego najbliższym rywalem będzie Ruch Chorzów.
  • Jeżeli ktoś miał obawy o formę siatkarzy z Zawiercia, wracających po pandemii na ligowe parkiety to szybko zostały one rozwiane. Zespół Aluron CMC Warty po 29 dniach przerwy zaprezentował się wybornie i zdominował wydarzenia na parkiecie w stolicy.
  • Ledwie po trzech wspólnych treningach doświadczone przez Covid-19 zawodniczki Ruchu Chorzów czeka w środę mecz w Jarosławiu.
  • Kobieca reprezentacja Polski w koszykówce w Stambule zagra tylko z Wielką Brytanią, mecz z Białorusią, z powodu zakażeń rywalek, został odwołany. 

Foto główne: PAP