Na Stadionie Ludowym frekwencja rozczarowuje. Klub szuka rozwiązania

Kolejny mecz ligowy Zagłębie Sosnowiec rozegra na wyjeździe, ale w klubie już myślą o następnych pojedynkach w roli gospodarzy. Reagując na coraz niższą frekwencję na Stadionie Ludowym, klub postanowił rozszerzyć sieć dystrybucji biletów. Przypomnijmy, że ostatni mecz Sandecją obejrzało niespełna tysiąc osób. Teraz kibic bilet na Zagłębie Sosnowiec będzie mógł kupić bez wychodzenia z domu.

Wystarczy wejść na stronę internetową firmy KupBilet. Platforma od ponad piętnastu lat zajmuje się sprzedażą biletów na różne wydarzenia poprzez internet, a także sieć ponad 700 punktów sprzedaży, m. in.: Empik, Kolporter i inne kanały. Tym samym kibice w wejściówki na mecze sosnowieckiego klubu będą mogli zaopatrzyć się także podczas codziennych zakupów.

– Pomysł ten zrodził się podczas spotkania byłego prezesa Zagłębia Andrzeja Wydrychiewicza z Piotrem Gulińskim prowadzącym Salonik Kolportera na ulicy Gospodarczej w Sosnowcu. I zyskał aprobatę kierownictwa klubu. Liczna grupa kibiców Zagłębia, zamieszkująca dzielnice Pogoń i Rudna, od dawna oczekiwała na możliwość zakupu biletów na swoim terenie. Z tej samej możliwości będą mogli skorzystać kibice pozostałych miast zagłębiowskich – informuje Jerzy Mucha, rzecznik prasowy sosnowieckiego klubu.

Najtańszy bilet na Zagłębie Sosnowiec kosztuje 5 złotych (ulgowy), normalny natomiast 10 pln na trybunie odkrytej. Na krytej natomiast 25/12 pln. Można już nabyć TUTAJ.

Zobacz jeszcze: Trener Dariusz Dudek uchylił drzwi Mularczykowi