Nie będzie wyprzedaży. Koniec marzeń. Pieniądze to nie wszystko

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.

 

Nie będzie wyprzedaży

Paweł Żelem i Waldemar Fornalik z Piasta Gliwice
Foto Rafal Rusek / PressFocus

 

– Okazuje się, że z budżetem 25 mln zł można przez cały rok walczyć jak równy z równym z mocniejszymi od nas i zdobyć mistrzostwo kraju. Kilku prezesów klubów ekstraklasy przyznało wprost, że daliśmy duży impuls innym zespołom – mówi Paweł Żelem, prezes Piasta Gliwice w obszernym wywiadzie dla „Sportu”. Więcej w jutrzejszym wydaniu gazety.

 

Koniec marzeń

Magiera
Foto Krzyszto Dzierzawa / PressFocus

Zgodnie z przewidywaniami reprezentacja Polski pod wodzą Jacka Magiery nie dała rady z Włochami w 1/8 finału MŚ U-20. Więcej o meczu Polaków i innych reprezentacji przeczytasz w jutrzejszym „Sporcie”

 

Pieniądze to nie wszystko

Jarosław Skrobacz trener GKS-u Jastrzębie
Credit: Tomasz Blaszczyk / PressFocus

Nie jest to żadną tajemnicą, że nie jesteśmy potentatem finansowym na pierwszoligowym rynku, lecz potwierdziliśmy, że nie zawsze pieniądze są najważniejsze. Dotyczy to nie tylko nas, ale wielu innych klubów, na różnych szczeblach rozgrywkowych – mówi trener GKS-u Jastrzębie, Jarosław Skrobacz. Cały wywiad w „Sporcie”.

 

 

A poza tym w poniedziałkowym wydaniu „Sportu”

  • Relacje, komentarze, ciekawostki po Lidze Narodów w „Spodku”
  • Juergen Klopp dla „Sportu”: Za rok widzimy się w Turcji
  • Damian Kądzior przed meczem z Macedonią
  • Igor Angulo nie miał sobie równych
  • Nowa jakość w Tauron KH GKS Katowice?

 

Komentarze