Nowy sponsor polskiego sportu

10 czerwca w Kielcach zainauguruje działalność sportowy portal społecznościowy www.apoyopoland.com – NOWY SPONSOR POLSKIEGO SPORTU.


Celem portalu jest wspieranie polskich klubów i organizacji sportowych oraz zawodników. Podczas Wydarzenia 2021, które odbędzie się 10 czerwca stacjonarnie na terenie Targów Kielce S.A., pomysłodawcy z Apoyo Group Poland S.A. zaprezentują koncepcję „Nowego sponsora polskiego sportu”.

W ostatnich kilkunastu miesiącach, nieodwracalnie zmienił się świat finansowania polskiego sportu, a w następnych miesiącach możemy spodziewać się kolejnych zmian. W trakcie konferencji przedstawiciele Apoyo Group Poland S.A. zaprezentują nowy model finansowania klubów i organizacji sportowych wszystkich dyscyplin i kategorii. Celem portalu jest dostarczenie nowego impulsu rozwojowego dla polskiego sportu. Podczas wydarzenia organizatorzy przedstawią „Nowego Sponsora polskiego sportu”, zasady udziału w zyskach dla klubów i organizacji sportowych oraz profity dla wyłonionych Koordynatorów Regionalnych. Uczestnicy wydarzenia otrzymają ekstra bonusy za udział w wydarzeniu oraz deklarację współpracy.

Polskie kluby jak i sportowcy potrzebują nowego modelu sponsoringowego. Potrzebne są nowe możliwości, nowi sponsorzy. Dlatego też zachęcam do wzięcia udziału w seminarium Apoyo Poland i Targów Kielce, które jest światełkiem w tunelu dla tego środowiska – powiedziała Angelika Wątor, złota medalistka Igrzysk Europejskich w szermierce.

Przedsiębiorcy coraz częściej traktują sponsoring sportowy jako inwestycję. Budują w ten sposób wizerunek firmy, lojalność klientów oraz związek z lokalną społecznością. Widzimy w tym potencjał dla rozwoju klubów i talentów sportowych wszystkich dyscyplin i kategorii w Polsce – skomentował Tomasz Pokrzepa, dyrektor zarządzający Apoyo Group Poland S.A.

Konferencja odbędzie się 10 czerwca 2021 r. w godz. 11:00-15:00 tylko w wersji stacjonarnej, na terenie Targów Kielce S.A. w Kielcach, przy ul. Zakładowej 1. Spotkanie będzie się toczyć w bezpiecznych warunkach, z użyciem wszelkich środków bezpieczeństwa, w reżimie sanitarnym.

Formularz rejestracyjny oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie: https://apoyopoland.com/.


Na zdjęciu: Angelika Wątor (z prawej), złota medalistka Igrzysk Europejskich w szermierce też zachęca do wzięcia udziału w seminarium Apoyo Poland i Targów Kielce.

Fot. Rafał Jacniak/PressFocus

Komentarze