Odbiera się trochę szans. Za mało. Piłkarze go kochają

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Odbiera się trochę szans
Jarosław Skrobacz
Fot. Łukasz Sobala / PressFocus

Nawet najbardziej przyjazny stadion zastępczy nigdy nie będzie nasz, tylko obcy. Taka sytuacja powoduje, że odbiera nam się trochę szans, one o ileś procent się redukują. Tracimy na tym, ale nie mamy na to wpływu. Trzeba skupić się na swojej robocie i taki przekaz obowiązuje, ale we własnym gronie oczywiście o tym wszystkim rozmawiamy. Żal, bo co u siebie – to u siebie – mówi Jarosław Skrobacz, trener Ruchu Chorzów. Więcej w „Sporcie”


Za mało
Zagłębie Sosnowiec
Fot. Łukasz Sobala / PressFocus

W zimowym okienku transferowym Zagłębie zakontraktowało skrzydłowego, piłkarza do środka pola oraz lewego obrońcę. To odpowiednio Konrad Wrzesiński, Meik Karwot oraz Marcel Ziemann. Potrzebny jest jeszcze wartościowy młodzieżowiec, bo po odejściu z zespołu Mateusza Ziółkowskiego pole manewru jest mocno ograniczone. Więcej w „Sporcie”


Piłkarze go kochają

Fot. PressFocus

– Jest bardzo, bardzo dobry jeśli chodzi o międzyludzkie relacje. Piłkarze go kochają, bo jest w stosunku do nich jak ojciec. Ma u nich poważanie i respekt – tak na temat Fernando Santosa mówi Sergio Krithinas, dziennikarz portugalskiej gazety „Record”. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze we wtorkowym numerze „Sportu”:
  • Mamy w kadrze takich graczy, jak Podolski i Janża, którzy podnoszą nam ten piłkarski poziom – mówi Bartosch Gaul, trener Górnika Zabrze
  • Ariel Mosór pozostaje najgorętszym nazwiskiem tej zimy w Piaście, bo coraz więcej wskazuje na możliwy transfer za granicę.
  • Miedź Legnica będzie pierwszym (obok Radomiaka) zespołem PKO BP Ekstraklasy, który rozpocznie rywalizację w rundzie wiosennej. Właśnie wzmacniła blok defensywny, pozyskując doświadczonych bramkarza i stopera
  • Juventus nie jest jedyny. Rozmowa z Marcinem Nowomiejskim, redaktorem Eleven Sports, AmiciSportivi i Radia 357, ekspertem od włoskiego futbolu
  • Prosecco Doc Imoco Conegliano Joanny Wołosz nie zwalnia tempa. Odniósł już 15. zwycięstwo w Serie A
  • Magda śmiga, a nie Iga!. W Melbourne nasza druga rakieta wygrała z Francuzką Caroline Garcią i jest w ćwierćfinale
  • Trener reprezentacji Polski Igor Milicić, po trzech porażkach, odniósł pierwsze zwycięstwo w tureckiej ekstraklasie
  • Stoper z Finlandii jest już po testach medycznych w Cracovii
  • Hokej. Najbliższe kolejki: piątek – niedziela – wtorek zadecydują o kolejności w tabeli

Fot. PressFocus