Odra ograła GKS Tychy

W 27 minucie Kamil Zapolnik uprzedził bramkarza opolan i wpakował piłkę do siatki. Wynik do przerwy się nie zmienił i goście prowadzili 1:0.

Gospodarze odpowiedzieli na początku drugiej połowy po tym jak Marcin Czyżycki przytomnym uderzeniem z woleja dał Odrze wyrównanie.

W końcówce spotkania Iván Martín odkleił” się od obrońcy i w debiucie zapewnił zwycięstwo drużynie z Opola.

Odra Opole – GKS Tychy 2:1 (0:1)
0:1 Zapolnik, 27 min
1:1 Czyżyck, 50 min
2:1 Martín, 90 min

Odra: 25. Michał Szromnik – 3. Serafin Szota, 23. Paweł Baranowski, 24. Mateusz Bodzioch, 18. Łukasz Winiarczyk – 7. Krzysztof Janus, 5. Rafał Niziołek, 17. Jakub Habusta, 98. Mateusz Czyżycki (73, 99. Iván Martín), 11. Mariusz Rybicki (69, 9. Tomáš Mikinič) – 10. Jakub Moder (81, 14. Sebastian Bonecki).

Tychy: 91. Konrad Jałocha – 13. Mateusz Grzybek, 4. Marcin Biernat, 6. Marcin Kowalczyk, 27. Daniel Tanżyna – 17. Sebastian Steblecki (73, 93. Łukasz Bogusławski), 16. Jakub Piątek (90, 19. Michał Staniucha), 31. Keon Daniel, 8. Łukasz Grzeszczyk, 7. Edgar Bernhardt – 25. Kamil Zapolnik (85, 9. Piotr Giel).

sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).