Odra Opole. Czekając na walne

 

Opolanie już przed tygodniem, po ostatnim ligowym spotkaniu z GKS-em Tychy (0:0) rozpoczęli urlopy, które trwać będą do 7 stycznia. Podczas przygotowań zmierzą się też z III-ligowcami ze Zdzieszowic, Gniezna czy Bytomia oraz II-ligowymi Skrą Częstochowa i Górnikiem Polkowice.

W odróżnieniu od ubiegłorocznej wyprawy do Turcji, tym razem zgrupowanie odbędzie się w Polsce, a konkretniej – Grodzisku Wielkopolskim. Do zimowej pracy drużyna przystąpić ma już pod wodzą nowego trenera, Dietmara Brehmera, który do końca tegorocznej ekstraklasowej rywalizacji pozostanie w sztabie szkoleniowym Pogoni Szczecin.

Najbliższa przyszłość przy Oleskiej to jednak poniedziałek. Data ważna, bo historyczna dla całego stowarzyszenia OKS Odra. Jego członkowie na zaplanowanym na ten dzień walnym zebraniu mają zdecydować o przekazaniu klubu piłkarskiego i wszystkiego, co z nim związane, do miejskiej spółki, która od tej pory prowadzić będzie klub. Zarząd 1-osobowo stanowić będzie prezes Tomasz Lisiński, obecnie naczelnik wydziału sportu w opolskim magistracie.

Komentarze