Odra Wodzisław Śląski. „Ciche” rozstanie

 

Szkoleniowiec trafił do tego klubu w lipcu br. jako asystent trenera Adama Burka, ale to on użyczał klubowi odpowiednich dokumentów, bo pierwszy trener nie dysponuje jeszcze licencją UEFA

A. Biliński, który w przeszłości prowadził min. zespoły AKS-u Mikołów, Ogrodnika Cielmice i Sokoła Wola, od stycznia przyszłego roku przejmie trenerskie stery w Gwarku Ornontowice, również występującego w IV lidze. Zastąpi Pawła Krzysztoporskiego, który prowadził ten zespół w rundzie jesiennej.

Zwolnione przez Łukasza Bilińskiego miejsce w Odrze zajmie urodzony 27 lutego 1963 roku Mario Barrera, który w czerwcu został zwolniony z hiszpańskiego klubu występującego w Segunda Divison B, CD Alcoyano (jego miejsce zajął 44-letni Vicente Parras). Argentyńczyk, który w Wodzisławiu Śląskim ma się pojawić 15 stycznia 2020 roku, oprócz pomocy trenerowi Burkowi będzie również szkoleniowcem chłopców z roczników 2005-2007.

Wiele wskazuje na to, że w przyszłym roku z drużyną z Cisowej pożegna się 28-letni obrońca Mateusz Słodowy, który rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej z pierwszoligowym GKS-em 1962 Jastrzębie.

Komentarze