Oświadczenie Rozwoju Katowice po meczu z Górnikiem

„Zarząd Klubu Sportowego Rozwój Katowice pragnie wyrazić serdeczne podziękowanie za przybycie oraz wzorowe zachowanie kibiców Górnika, zabrzańskiej Torcidy, podczas meczu Pucharu Polski Rozwój Katowice – Górnik Zabrze rozgrywanego w dniu 06.12.2018 na naszym stadionie.

Pragniemy zaznaczyć, że przygotowanie wyjazdu oraz zachowanie kibiców na czele z ich przedstawicielem i koordynatorem ds. współpracy z kibicami panem Dawidem Florkiem zarówno w sprawach organizacyjnych jak i kibicowskich w Katowicach może być wzorem dla innych grup kibicowskich.

Ponadto pragniemy raz jeszcze serdecznie podziękować Torcidzie za wsparcie w organizacji czwartkowego meczu.

Pozostając z wyrazami szacunku, zapraszamy na kolejne zawody na naszym stadionie z udziałem obu drużyn.

Zarząd KS Rozwój Katowice”

Przypomnijmy, że do ćwierćfinału Pucharu Polski awansował Górnik, który wygrał 4:1, ale potrzebował do tego dogrywki. Po 90 minutach było 1:1, a pierwszą bramkę spotkania strzelili drugoligowcy. Spotkanie z trybun oglądało 999 kibiców.