Pewne zwycięstwo Odry nad beniaminkiem

Jeszcze przed przerwą gospodarze strzelili trzy bramki. Strzelecką formę pokazali Szymon Skrzypczak i – dwukrotnie – Krzysztof Janus. Piłkarze Garbarni w drugiej połowie mogli zmniejszyć rozmiary porażki, lecz rzut karny zmarnował Szymon Kiebzak.

Piłkarze Odry w następnej kolejce zagra na wyjeździe ze Stalą Mielec. Początek spotkania zaplanowano na piątek o godzinie 20:45, transmisja w Polsacie Sport.

Odra Opole – Garbarnia Kraków 3:0 (3:0)
1:0  Skrzypczak, 18 min (asysta Moder)
2:0  Janus, 23 min (karny)
3:0  Janus, 37 min (głową, asysta Mikinicz)

Sędziował Łukasz Bednarek (Koszalin). Widzów 1152.

Odra Opole: Szromnik – Janasik, Baranowski, Bodzioch, Winiarczyk – Habusta, Niziołek (81. Rybicki) – Janus, Moder, Mikinicz (54. Czyżycki) – Skrzypczak (71. Martin Gomez).
Rezerwowi: Weinzettel, Żemło, Szota, Wodecki.
Trener Mariusz RUMAK.

Garbarnia Kraków: Cabaj – Wrześniewski (42. Kobusiński), Czekaj, Garzeł, Nieśmiałowski, Masiuda, Krykun, Kostrubała, Kiebzak (73. Wójcik), Węsierski (46. Wróbel), Nowak.
Rezerwowi: Kozioł,, Serafin, Piszczek, Lech.