Piłkarki Ruchu Chorzów gorsze od Gminy Kobierzyce

Zdecydowanymi faworytkami sobotniego starcia były zawodniczki z Kobierzyc. Zespół z Chorzowa liczył jednak, że we własnej hali zdołają sprawić niespodziankę tak jak w poprzednim meczu przed swoimi kibicami, kiedy to wygrali z Piotrcovią 29:25.

I faktycznie w pierwszej części spotkania dzielnie postawił się przeciwniczkom i po 30. minutach szczypiornistki z Chorzowa przegrywały zaledwie 12:14.

W drugiej połowie gra była ponownie bardzo wyrównana jednak znów minimalnie lesze były przeciwniczki, które wygrały cały mecz 26:23.

Ruch Chorzów – KPR Gminy Kobierzyce 23:26 (12:14).

Najwięcej bramek: dla Ruchu – Marcelina Polańska 4, Katarzyna Masłowska 3, Agnieszka Piotrkowska 3; dla KPR – Aleksandra Kucharska 8, Kinga Jakubowska 8, Mariola Wiertelak 5.