Piłkarski rozkład jazdy IV ligi śląskiej i klasy okręgowej
Trwają rozgrywki ligowe na różnych szczeblach. Oto weekendowy program ZINA IV ligi śląskiej i ZINA śląskiej klasy okręgowej.
ZINA IV LIGA ŚLĄSKA
GRUPA I: Warta Zawiercie – Unia Kosztowy – sobota, 11.00, Polonia Łaziska Górne – Gwarek Ornontowice – sobota, 16.00, Przemsza Siewierz – Znicz Kłobuck, Szombierki Bytom – RKS Grodziec, Ruch Radzionków – Drama Zbrosławice, MKS Myszków – Szczakowianka Jaworzno, Sarmacja Będzin – AKS Mikołów – wszystkie w sobotę o 17.00, Raków II Częstochowa – Unia Dąbrowa Górnicza – niedziela, 12.00, Śląsk Świętochłowice pauzuje.
- Raków II 22 49 42:12
- Warta 22 41 52:22
- Dąbrowa G. 21 39 38:25
- Kosztowy 22 38 45:35
- Ruch 21 37 31:21
- Szczakowianka (b) 22 34 42:39
- Znicz 21 33 35:25
- Gwarek 22 33 30:28
- Polonia 21 31 37:46
- Mikołów 22 28 25:25
- Myszków (b) 21 26 31:36
- Śląsk 22 26 30:36
- Szombierki 21 26 23:30
- Sarmacja 22 25 27:28
- Przemsza 21 24 20:32
- Drama 21 15 26:42
- Grodziec 22 8 18:70
GRUPA II: Rozwój Katowice – Orzeł Łękawica – sobota, 11.00, Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Odra Wodzisław Śl. – [sobota, 11.30], Spójnia Landek – Jedność 32 Przyszowice – sobota, 15.00, Unia Turza Śl. – Decor Bełk, Unia Książenice – Kuźnia Ustroń, Drzewiarz Jasienica – LKS Czaniec, MRKS Czechowice-Dziedzice – GKS Radziechowy-Wieprz – wszystkie w sobotę o 17.00, GKS II Tychy – Iskra Pszczyna – niedziela, 12.00.
- Odra 22 55 69:21
- Turza Śl. 23 44 53:33
- Książenice 22 42 38:33
- Decor 23 41 44:32
- Spójnia 21 40 61:24
- Rozwój 22 37 45:29
- Tychy II 23 34 51:42
- Drzewiarz 21 34 31:31
- Kuźnia 23 34 44:45
- Podbeskidzie II 22 31 46:38
- Orzeł 22 29 37:35
- MRKS 21 27 36:34
- Czaniec 21 27 32:46
- Jedność 22 24 24:47
- Radziechowy 21 22 24:40
- Iskra 23 11 25:67
- Odra Centrum 32 18 29:91
* Odra Centrum wycofała się z rozgrywek i jej rywale otrzymali walkowery (3:0).
ZINA ŚLĄSKA KLASA OKRĘGOWA
GRUPA I
BYTOM-ZABRZE mistrzowska:] Piast II Gliwice – Przyszłość Ciochowice – sobota, 11.00, Silesia Miechowice – Burza Borowa Wieś, Olimpia Boruszowice – Orzeł Miedary, Odra Miasteczko Śl. – ŁTS Łabędy – wszystkie w sobotę o 17.00.
BYTOM-ZABRZE spadkowa: Czarni Pyskowice – Orzeł Biały Brzeziny Śl., Concordia Knurów – Unia Strzybnica – oba w sobotę o 17.00; mecze: Sokół Orzech – Sośnica Gliwice, Gwiazda Chudów – Górnik Bobrowniki Śl., Tęcza Wielowieś – Czarni Kozłowa Góra zostały przełożone na 5 maja; KS Rachowice pauzuje.
GRUPA II
CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC mistrzowska: Unia Rędziny – Amator Golce, Warta Mstów – Unia Kalety, Stradom-AJD Częstochowa – Liswarta Krzepice, Zieloni Żarki – KS Panki – wszystkie w sobotę o 16.00.
CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC spadkowa: Pogoń Glinica – Lotnik Kościelec, Olimpia Truskolasy – Grom Cykarzew, Pogoń Kamyk – Orzeł Kiedrzyn, Sparta Lubliniec – Piast Przyrów, Jedność Boronów – Sparta Szczekociny, MLKS Woźniki – Gmina Kłomnice – wszystkie w sobotę o 16.00.
GRUPA III
RACIBÓRZ-RYBNIK mistrzowska: Płomień Połomia – Forteca Świerklany, Pierwszy Chwałowice – LKS Krzyżanowice, Granica Ruptawa – Unia Racibórz – wszystkie w sobotę o 16.30, LKS Tworków – Czarni Gorzyce – niedziela, 14.30.
GRUPA IV
KATOWICE-SOSNOWIEC mistrzowska: Tęcza Błędów – MK Górnik Katowice, Niwy Brudzowice – Podlesianka Katowice, Cyklon Rogoźnik – Sparta Katowice, Zagłębie II Sosnowiec – Pogoń Imielin – wszystkie w sobotę o 17.00.
KATOWICE-SOSNOWIEC spadkowa: Górnik 09 Mysłowice – Ostoja Żelisławice – sobota, 11.00, Wawel Wirek – Źródło Kromołów – sobota, 15.30, Orzeł Mokre – Unia Ząbkowice, Urania Ruda Śl. – Górnik Piaski – [oba w sobote o 16.30], Siemianowiczanka – Górnik Wojkowice – sobota, 17.00, GKS II Katowice – Błękitni Sarnów – niedziela, 17.00, Naprzód Lipiny pauzuje.
GRUPA V
BIELSKO-BIAŁA-TYCHY mistrzowska: Pasjonat Dankowice – LKS Studzienice, LKS Łąka – GTS Bojszowy, MKS Lędziny – LKS Bestwina – wszystkie w sobotę o 17.00, Rekord II Bielsko-Biała – Czarni Jaworze – niedziela, 17.15.
BIELSKO-BIAŁA-TYCHY spadkowa: ZET Tychy – Przełom Kaniów, LKS Rudołtowice-Ćwiklice – Pionier Pisarzowice – oba w sobotę o 17.00, BKS Stal Bielsko-Biała – Sokół Wola – [sobota, 17.30], LKS Wisła Wlk. – Piast Bieruń Nowy, MRKS II Czechowice-Dziedzice – Ogrodnik Cielmice – oba w niedzielę o 17.00, KS Bestwinka pauzuje.
GRUPA VI
SKOCZÓW-ŻYWIEC mistrzowska: Koszarawa Żywiec – Tempo Puńców, Błyskawica Drogomyśl – Soła Rajcza, Podhalanka Milówka – WSS Wisła – wszystkie w sobotę o 16.00, Beskid Skoczów – Góral Żywiec przełożony.
SKOCZÓW-ŻYWIEC spadkowa: Olimpia Goleszów – Metal-Skałka Żabnica – sobota, 15.00, Cukrownik Chybie – LKS Ujsoły, Wisła Strumień – Góral Istebna, LKS Pogórze – Bory Pietrzykowice – wszystkie w sobotę o 16.00, LKS Pruchna – Metal Węgierska Górka – niedziela, 16.00, Spójnia Zebrzydowice pauzuje.
Fot. lokalnapilka.pl