Piłkarski rozkład jazdy. Ligi nadrabiają zaległości
Środa jest dniem, kiedy ligi mają okazję do nadrobienia zaległości w rozgrywkach. Na boiska wybiegną piłkarze od III ligi po śląską klasę okręgową.
III LIGA – GRUPA III
Mecz zaległy z 14. kolejki Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław – środa, 13.00.
IV LIGA ŚLĄSKA
GRUPA I
Mecz zaległy z 12. kolejki Polonia Łaziska Górne – Unia Dąbrowa Górnicza – środa, 11.00; mecz zaległy z 13. kolejki Sarmacja Będzin – MKS Myszków – środa, 11.00; mecz zaległy z 14. kolejki Śląsk Świętochłowice – AKS Mikołów – środa, 11.00.
GRUPA II
Mecz zaległy z 11. kolejki Unia Turza Śląska – Orzeł Łękawica – środa, 13.30; mecz zaległy z 12. kolejki MRKS Czechowice-Dziedzice – Odra Wodzisław Śl. – środa, 14.00; mecz zaległy z 13. kolejki Jedność 32 Przyszowice – Unia Książenice – środa, 13.00; mecze zaległe z 14. kolejki: LKS Czaniec – Decor Bełk – środa, 11.00, Kuźnia Ustroń – Rozwój Katowice – środa, 13.00.
Śląska klasa okręgowa
GRUPA I
BYTOM
Mecz zaległy z 14. kolejki Sokół Orzech – Górnik Bobrowniki Śl. – środa, 13.00; mecz zaległy z 16. kolejki Orzeł Biały Brzeziny Śl. – Unia Strzybnica – środa, 13.00.
ZABRZE
Mecz zaległy z 12. kolejki KS 94 Rachowice – Sośnica Gliwice – środa, 13.00.
GRUPA II
CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I
Mecz zaległy z 11. kolejki Unia Rędziny – Piast Przyrów – środa, 13.00.
CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I
Mecz zaległy z 14. kolejki Amator Golce – Jedność Boronów – środa, 13.00; mecz zaległy z 15. kolejki Liswarta Krzepice – Olimpia Truskolasy – środa, 14.00.
GRUPA III
RACIBÓRZ
Mecz zaległy z 10. kolejki LKS Krzyżanowice – KS 1905 Krzanowice – środa, 13.00; mecze zaległe z 13. kolejki: Dąb Gaszowice – Naprzód Borucin – środa, 13.00, Silesia Lubomia – LKS Tworków – środa, 13.30.
RYBNIK
Mecze zaległe z 13. kolejki: Rymer Rybnik – MKS 32 Radziejów – środa, 11.00, Polonia Marklowice – Pierwszy Chwałowice – środa, 13.00, Granica Ruptawa – Forteca Świerklany – środa, 13.30, Płomień Połomia – Gwiazda Skrzyszów – środa, 14.00.
GRUPA IV
SOSNOWIEC
Mecze zaległe z 13. kolejki: Źródło Kromołów – Zagłębie II Sosnowiec – środa, 11.00, Błękitni Sarnów – Unia Ząbkowice – środa, 13.00; mecz zaległy z 15. kolejki Tęcza Błędów – Górnik Wojkowice – środa, 11.00.
GRUPA V
BIELSKO-BIAŁA-TYCHY I
Mecze zaległe z 17. kolejki: LKS Wisła Wlk. – ZET Tychy, BKS Stal Bielsko-Biała – Rekord II Bielsko-Biała, LKS Rudołtowice-Ćwiklice – LKS Studzienice – wszystkie w środę o 13.30.
BIELSKO-BIAŁA-TYCHY II
Pionier Pisarzowice – KS Bestwinka, Piast Bieruń Nowy – GTS Bojszowy, Przełom Kaniów – Pasjonat Dankowice, Ogrodnik Cielmice – Sokół Wola – wszystkie w środę o 13.30.
GRUPA VI
SKOCZÓW
Wisła Strumień – Olimpia Goleszów, Beskid Skoczów – LKS Pogórze, Błyskawica Drogomyśl – WSS Wisła, Spójnia Zebrzydowice – Cukrownik Chybie, Tempo Puńców – LKS 99 Pruchna – wszystkie w środę o 14.00.
ŻYWIEC
Metal-Skałka Żabnica – Podhalanka Milówka, Bory Pietrzykowice – Góral Istebna, Koszarawa Żywiec – LKS Ujsoły, Góral Żywiec – Metal Węgierska Górka – wszystkie w środę o 14.00, Soła Rajcza pauzuje.
EKSTRALIGA KOBIET
Mecz zaległy z 10. Czarni Sosnowiec – GKS Katowice – środa, 12.15.
EKSTRAKLASA FUTSALU
Constract Lubawa – Futsal Team Brzeg – środa, 12.30, AZS UW Wilanów – Futsal Leszno, AZS UŚ Katowice – LSSS Lębork – oba w środę o 17.00, Piast Gliwice – Red Devils Chojnice, GSF Gliwice – Red Dragons Pniewy – oba w środę o 18.00, Gatta Zduńska Wola – Słoneczny Stok Białystok – środa, 19.00, Dreman Opole Komprachcice – Rekord Bielsko-Biała – środa, 19.30; mecz zaległy z 9. kolejki Clearex Chorzów – FC Toruń – środa, 17.00.
Na zdjęciu: W zaległym meczu 14. kolejki piłkarze LKS Czaniec zmierzą się u siebie z zespołem Decor Bełk.
Fot. lksczaniec.pl