Piłkarski rozkład jazdy na weekend
Trwają rozgrywki ligowe w piłce nożnej. Sezon wyłonił faworytów, każdy mecz ma swoją wagę. Oto weekendowy program rozgrywek od II ligi do okręgówek.
II LIGA
Wisła Puławy – Znicz Pruszków – sobota, 14.45, Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków, Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce, Sokół Ostróda – Hutnik Kraków – wszystkie w sobotę o 15.00, Chojniczanka – GKS Bełchatów – sobota, 16.00, KKS 1925 Kalisz – Motor Lublin – sobota, 18.00, Stal Rzeszów – Śląsk II Wrocław – sobota, 19.00, Radunia Stężyca – Ruch Chorzów – niedziela, 15.00, Pogoń Grodzisk Maz. – Lech II Poznań przełożony na 20 października.
III LIGA – GRUPA III
Foto-Higiena Błyskawica Gać – MKS Kluczbork rozegrany w piątek 1:2, Carina Gubin – Stal Brzeg – sobota, 12.00, Miedź II Legnica – Lechia Zielona Góra, LKS Goczałkowice – Zagłębie II Lubin – oba w sobotę o 13.00, Warta Gorzów Wielkopolski – Rekord Bielsko-Biała, Piast Żmigród – Ślęza Wrocław – oba w sobotę o 14.00, Górnik II Zabrze – Karkonosze Jelenia Góra, Polonia Bytom – Pniówek 74 Pawłowice – oba w sobotę o 15.00, Odra Wodzisław Śląski – Gwarek Tarnowskie Góry – sobota, 17.00.
- Goczałkowice 11 31 20:1
- Rekord 11 24 21:10
- Zagłębie II 11 23 30:13
- Ślęza 11 23 30:14
- Miedź II 11 19 20:15
- Polonia 11 17 16:12
- Carina (b) 11 17 17:158.
- Odra (b) 11 15 12:21
- Lechia 11 14 15:14
- Pniówek 11 14 14:13
- Górnik II 11 14 12:15
- Stal 11 13 17:18
- Gwarek 11 13 11:15
- Foto-Higiena 11 9 9:14
- Kluczbork 11 9 13:25
- Piast 11 8 15:26
- Karkonosze (b) 11 7 11:25
- Warta 11 5 5:22
ZINA IV LIGA ŚLĄSKA
GRUPA I: MKS Myszków – Unia Kosztowy – dziś, 19.30, Przemsza Siewierz – Gwarek Ornontowice, Rozwój Katowice – Szombierki Bytom, Raków II Częstochowa – Unia Dąbrowa Górnicza – wszystkie w sobotę o 11.00, Jedność 32 Przyszowice – Polonia Łaziska Górne, Warta Zawiercie – Śląsk Świętochłowice, Podlesianka Katowice – Ruch Radzionków – wszystkie w sobotę o 15.00, Szczakowianka Jaworzno – Unia Rędziny – niedziela, 15.00.
- Ruch 9 25 21:6
- Raków II 9 24 35:7
- Myszków 9 18 17:9
- Podlesianka (b) 9 16 24:22
- Kosztowy 9 15 14:11
- Warta 9 15 20:22
- Szczakowianka 9 14 15:13
- Rozwój 9 13 11:9
- Gwarek 9 12 12:17
- Dąbrowa G. 9 11 15:14
- Przemsza 9 11 9:15
- Śląsk 9 10 10:14
- Szombierki 9 9 11:13
- Polonia 9 7 10:15
- Rędziny (b) 9 7 14:21
- Jedność 9 1 5:35
GRUPA II: Piast II Gliwice – Góral Żywiec – sobota, 11.00, Spójnia Landek – Kuźnia Ustroń, Orzeł Łękawica – GKS II Tychy, LKS Bestwina – MRKS Czechowice-Dziedzice, Decor Bełk – Unia Książenice, LKS Czaniec – Unia Turza Śl., Drzewiarz Jasienica – ROW 1964 Rybnik – wszystkie w sobotę o 15.00, Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Czarni Gorzyce – niedziela, 12.00.
- Tychy II 9 20 30:6
- Decor 9 17 20:12
- Piast II (b) 9 16 18:8
- Turza Śl. 9 16 21:17
- Drzewiarz 9 15 14:16
- MRKS 9 14 14:9
- Kuźnia 9 14 14:16
- Spójnia 9 13 16:12
- Podbeskidzie II 9 12 16:17
- Orzeł 9 12 16:21
- Czaniec 9 11 15:15
- Książenice 9 9 18:23
- Czarni (b) 9 9 12:21
- ROW (s) 9 8 16:23
- Bestwina (b) 9 6 14:21
- Góral (b) 9 2 12:29
EKSTRALIGA KOBIET
Medyk Konin – Górnik Łęczna – sobota, 11.15, Tarnovia – APLG Gdańsk – sobota, 12.00, UKS SMS Łódź – GKS Katowice – sobota, 13.00, KKP Bydgoszcz – Olimpia Szczecin, Śląsk Wrocław – AZS UJ Kraków – oba w niedzielę o 12.00, Rekord Bielsko-Biała – Czarni Sosnowiec przełożony na 10 listopada.
EKSTRAKLASA FUTSALU
Futsal Team Brzeg – Red Devils Chojnice – sobota, 18.00, Górnik Polkowice – Futsal Leszno, Constract Lubawa – LSSS Lębork – oba w niedzielę o 16.00, Clearex Chorzów – AZS UW Wilanów – niedziela, 17.00, Red Dragons Pniewy – FC Toruń, Piast Gliwice – Słoneczny Stok Białystok – oba w niedzielę o 18.00, Dreman Opole Komprachcice – AZS UG Gdańsk – niedziela, 19.00, Rekord Bielsko-Biała – Legia Warszawa – wtorek, 18.00.
ŚLĄSKA KLASA OKRĘGOWA
GRUPA I: Orzeł Biały Brzeziny Śl. – Gwiazda Chudów, Burza Borowa Wieś – Górnik Bobrowniki Śl., Sokół Orzech – Olimpia Boruszowice, Przyszłość Ciochowice – Sośnica Gliwice, ŁTS Łabędy – Orzeł Miedary, Czarni Pyskowice – Drama Zbrosławice, LKS Żyglin – Silesia Miechowice, Odra Miasteczko Śl. – Start Sierakowice – wszystkie w sobotę o 15.00.
GRUPA II: Znicz Kłobuck – Liswarta Krzepice – dziś, 19.00, MLKS Woźniki – Orzeł Kiedrzyn – sobota, 11.00, Victoria Częstochowa – Orzeł Babienica-Psary – sobota, 14.00, Unia Kalety – KS Panki, Skra II Częstochowa – Warta Mstów, Lot Konopiska – Jedność Boronów, Zieloni Żarki – Gmina Kłomnice, Amator Golce – Stradom-AJD Częstochowa – wszystkie w sobotę o 15.00, Sparta Szczekociny – Pogoń Kamyk – niedziela, 15.00.
GRUPA III: Pierwszy Chwałowice – LKS Krzyżanowice, Forteca Świerklany – Silesia Lubomia, KS 1905 Krzanowice – Unia Racibórz, LKS 1908 Nędza – LKS Raszczyce, Granica Ruptawa – Zameczek Czernica, Jedność Jejkowice – Rymer Rybnik – wszystkie w sobotę o 15.00, GKS 1962 II Jastrzębie – Płomień Połomia – niedziela, 11.00, LKS Tworków – Naprzód Borucin – niedziela, 15.00, Gwiazda Skrzyszów pauzuje.
GRUPA IV: Górnik 09 Mysłowice – Niwy Brudzowice, MK Górnik Katowice – Zagłębie II Sosnowiec, Slavia Ruda Śl. – Tęcza Błędów – wszystkie w sobotę o 11.00, Sarmacja Będzin – Sparta Katowice – sobota, 13.00, Pogoń Imielin – GKS II Katowice, Górnik Wojkowice – RKS Grodziec, Źródło Kromołów – Ostoja Żelisławice, AKS Mikołów – Cyklon Rogoźnik, CKS Czeladź – Grunwald Ruda Śl. – wszystkie w sobotę o 15.00.
GRUPA V: Piast Bieruń Nowy – Ogrodnik Cielmice, LKS Studzienice – ZET Tychy, LKS Łąka – BKS Stal Bielsko-Biała, Czarni Jaworze – Pasjonat Dankowice, GLKS Wilkowice – Rekord II Bielsko-Biała, JUWe Jaroszowice – GTS Bojszowy – wszystkie w sobotę o 15.00, KS Bestwinka – MKS Lędziny, LKS Wisła Wlk. – Iskra Pszczyna – oba w niedzielę o 15.00.
GRUPA VI: Podhalanka Milówka – Błyskawica Drogomyśl – sobota, 11.00, Spójnia Zebrzydowice – GKS Radziechowy-Wieprz, Bory Pietrzykowice – Beskid Skoczów, Piast Cieszyn – Wisła Strumień – wszystkie w sobotę o 15.00, LKS Pogórze – Tempo Puńców – niedziela, 11.00, LKS Leśna – Koszarawa Żywiec, WSS Wisła – Metal Węgierska Górka, Soła Rajcza – Skałka Żabnica – wszystkie w niedzielę o 15.00.
Fot. Tomasz Błaszczyk/PressFocus