Piłkarski rozkład jazdy od III ligi do śląskiej klasy okręgowej

Trwają rozgrywki ligowe na różnych szczeblach. Oto weekendowy program od III ligi (gr. III) do interesujących zmagań w niższych ligach. Nie siedź w domu i dopinguj swoich ulubieńców.


III liga – grupa III

Ślęza Wrocław – Ruch Chorzów – sobota, 14.00, Foto-Higiena Błyskawica Gać – MKS Kluczbork, Piast Żmigród – Warta Gorzów Wlkp., Polonia Bytom – Górnik II Zabrze, Lechia Zielona Góra – LKS Goczałkowice, Rekord Bielsko-Biała – Pniówek 74 Pawłowice, Polonia Nysa – Miedź II Legnica, ROW 1964 Rybnik – Gwarek Tarnowskie Góry – wszystkie w sobotę o 17.00, Zagłębie II Lubin – Polonia-Stal Świdnica przełożony na 16 września, Stal Brzeg pauzuje.

1. Ruch 5 13 16:7

2. Kluczbork 5 12 10:7

3. Stal 5 10 14:4

4. Ślęza 3 9 12:3

5. Zagłębie II 3 6 8:3

6. Goczałkowice (b) 4 6 8:6

7. Piast 5 6 7:8

8. ROW 4 5 7:4

9. Rekord 3 4 3:4

10. Polonia-Stal (b) 5 4 9:13

11. Foto-Higiena 5 4 5:12

12. Lechia 2 4 3:2

13. Polonia B. 1 3 2:1

14. Górnik II 4 3 6:9

15. Miedź II 3 3 4:7

16. Warta (b) 5 3 7:14

17. Pniówek 2 1 2:3

18. Gwarek 1 0 0:4

19. Polonia N. (b) 3 0 2:14

1 – awans, 16-19 – spadek.


IV liga śląska

GRUPA I: Warta Zawiercie – AKS Mikołów – [sobota, 11.00], Przemsza Siewierz – Unia Dąbrowa Górnicza – sobota, 13.30, Sarmacja Będzin – Szczakowianka Jaworzno, MKS Myszków – Drama Zbrosławice, Ruch Radzionków – Gwarek Ornontowice – wszystkie w sobotę o 17.00, Szombierki Bytom – Śląsk Świętochłowice – niedziela, 11.00, Raków II Częstochowa – Unia Kosztowy – niedziela, 12.00, Polonia Łaziska Górne – RKS Grodziec – niedziela, 16.00, Znicz Kłobuck pauzuje.

1. Warta 5 13 14:4

2. Raków II 5 13 6:1

3. Kosztowy 5 12 16:3

4. Znicz 5 11 7:2

5. Gwarek 5 8 8:6

6. Polonia 4 7 7:6

7. Szczakowianka (b) 5 7 5:9

8. Dąbrowa G. 5 5 3:4

9. Przemsza 4 5 4:6

10. Myszków (b) 3 4 3:3

11. Sarmacja 4 4 4:5

12. Szombierki 4 4 4:6

13. Grodziec 5 4 6:10

14. Ruch 4 3 5:10

15. Mikołów 5 2 1:7

16. Śląsk 3 1 1:3

17. Drama 5 1 2:11


GRUPA II: Rozwój Katowice – Podbeskidzie II Bielsko-Biała – sobota, 11.00, MRKS Czechowice-Dziedzice – Drzewiarz Jasienica, Decor Bełk – Spójnia Landek, Odra Wodzisław Śl. – Jedność 32 Przyszowice, LKS Czaniec – Odra Centrum Wodzisław Śl., Kuźnia Ustroń – Unia Książenice, Iskra Pszczyna – Orzeł Łękawica – wszystkie w sobotę o 17.00, GKS II Tychy – Unia Turza Śl. – niedziela, 11.00, GKS Radziechowy-Wieprz pauzuje.

1. Odra 5 12 16:5

2. Książenice 4 12 11:3

3. Podbeskidzie II 5 10 10:4

4. Decor 5 10 10:5

5. MRKS 4 10 7:2

6. Rozwój (b) 5 7 13:7

7. Kuźnia 4 7 9:8

8. Drzewiarz 5 7 7:9

9. Spójnia 5 5 4:4

10. Czaniec 4 5 10:11

11. Turza Śl. 5 5 8:14

12. Orzeł 4 4 6:6

13. Radziechowy 5 4 6:12

14. Tychy II 5 3 7:9

15. Iskra (b) 4 3 3:9

16. Odra Centrum 4 3 5:14

17. Jedność (b) 5 3 3:13


Śląska klasa okręgowa

GRUPA I

BYTOM: Orzeł Miedary – Olimpia Boruszowice – sobota, 11.00, Unia Strzybnica – Orzeł Biały Brzeziny Śl., Górnik Bobrowniki Śl. – Czarni Kozłowa Góra, Odra Miasteczko Śl. – Sokół Orzech – wszystkie w sobotę o 17.00, Silesia Miechowice pauzuje.


ZABRZE: Piast II Gliwice – Gwiazda Chudów – sobota, 11.00, Czarni Pyskowice – Przyszłość Ciochowice, Tęcza Wielowieś – Sośnica Gliwice, ŁTS Łabędy – Burza Borowa Wieś – wszystkie w sobotę o 17.00, Concordia Knurów – KS Rachowice – niedziela, 17.00.


GRUPA II

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I: Grom Cykarzew – Orzeł Kiedrzyn, Gmina Kłomnice – Piast Przyrów, Stradom-AJD Częstochowa – Unia Rędziny, Warta Mstów – Lotnik Kościelec – wszystkie w sobotę o 17.00, Sparta Szczekociny – Zieloni Żarki – niedziela, 17.00.


CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC II: Olimpia Truskolasy – Liswarta Krzepice – sobota, 11.00, MLKS Woźniki – Amator Golce, Unia Kalety – Jedność Boronów, Sparta Lubliniec – Promień Glinica – wszystkie w sobotę o 17.00, KS Panki – Pogoń Kamyk – niedziela, 17.00.W zaległym meczu 3. kolejki Lubliniec – Truskolasy 3:0.


GRUPA III

RACIBÓRZ: LKS Krzyżanowice – Zameczek Czernica, Dąb Gaszowice – Unia Racibórz, KS Krzanowice – Czarni Gorzyce, Silesia Lubomia – LKS Nędza – wszystkie w sobotę o 17.00, LKS Tworków – Naprzód Borucin – niedziela, 16.00.


RYBNIK: Pierwszy Chwałowice – MKS Radziejów, Gwiazda Skrzyszów – Polonia Marklowice – oba w sobotę o 17.00, Forteca Świerklany – Rymer Rybnik, MKS Czerwionka – Płomień Połomia, Polonia Łaziska Rybnickie – Granica Ruptawa – wszystkie w niedzielę o 17.00.


GRUPA IV

KATOWICE: MK Górnik Katowice – Urania Ruda Śl. – sobota, 11.00, Podlesianka Katowice – Pogoń Imielin, Orzeł Mokre – GKS II Katowice, Naprzód Lipiny – Siemianowiczanka, Górnik 09 Mysłowice – Wawel Wirek – wszystkie w sobotę o 17.00, Sparta Katowice pauzuje.


SOSNOWIEC: Górnik Piaski – Zagłębie II Sosnowiec, Górnik Wojkowice – Tęcza Błędów, Niwy Brudzowice – Źródło Kromołów, Unia Ząbkowice – Ostoja Żelisławice, Błękitni Sarnów – Cyklon Rogoźnik – wszystkie w niedzielę o 17.00.


GRUPA V

BIELSKO-BIAŁA-TYCHY I: ZET Tychy – Czarni Jaworze – sobota, 17.00, LKS Wisła Wlk. – BKS Stal Bielsko-Biała, Rekord II Bielsko-Biała – LKS Rudołtowice-Ćwiklice, LKS Łąka – LKS Studzienice – wszystkie w niedzielę o 17.00, MRKS II Czechowice-Dziedzice.


BIELSKO-BIAŁA-TYCHY II: Pionier Pisarzowice – MKS Lędziny, GTS Bojszowy – Przełom Kaniów, LKS Bestwina – Ogrodnik Cielmice, Pasjonat Dankowice – Sokół Wola – wszystkie w sobotę o 17.00, KS Bestwinka – Piast Bieruń Nowy – niedziela, 17.00.


GRUPA VI

SKOCZÓW: Olimpia Goleszów – Beskid Skoczów – sobota, 16.00, Wisła Strumień – Błyskawica Drogomyśl, WSS Wisła – Tempo Puńców, Cukrownik Chybie – LKS Pruchna – wszystkie w sobotę o 17.00, LKS Pogórze – Spójnia Zebrzydowice – niedziela, 16.00.


ŻYWIEC: Podhalanka Milówka – Koszarawa Żywiec, LKS Ujsoły – Metal Węgierska Górka – oba w sobotę o 16.00, Soła Rajcza – Bory Pietrzykowice – niedziela, 15.00, Góral Istebna – Góral Żywiec – niedziela, 16.00, Metal-Skałka Żabnica pauzuje.

Fot. Marcin Bulanda/PressFocus

Komentarze