Piłkarski rozkład jazdy. Od III ligi po klasę okręgową

Trwają rozgrywki ligowe na różnych szczeblach. Oto weekendowy program od III ligi (gr. III) do interesujących zmagań w niższych ligach.


III LIGA – GRUPA III

Zagłębie II Lubin – Polonia Bytom – sobota, 13.00, Pniówek 74 Pawłowice – Foto-Higiena Błyskawica Gać, LKS Goczałkowice – Miedź II Legnica, Warta Gorzów Wlkp. – ROW 1964 Rybnik, Piast Żmigród – Rekord Bielsko-Biała – wszystkie w sobotę o 14.30, Ruch Chorzów – Stal Brzeg, MKS Kluczbork – Polonia Nysa – oba w sobotę o 18.00, Ślęza Wrocław – Lechia Zielona Góra – niedziela, 14.00, Górnik II Zabrze – Gwarek Tarnowskie Góry przełożony na 4 listopada, Polonia-Stal Świdnica pauzuje.

1. Ruch 11 26 29:10

2. Ślęza 12 26 28:12

3. Polonia B. 11 24 28:12

4. Goczałkowice (b) 11 19 21:16

5. Kluczbork 12 17 21:22

6. Lechia 11 17 18:21

7. Stal 10 16 24:11

8. Zagłębie II 10 15 22:11

9. Rekord 11 15 19:14

10. Pniówek 11 15 18:19

11. Gwarek 10 15 15:21

12. Górnik II 9 13 19:15

13. Warta (b) 12 13 14:27

14. ROW 11 12 16:18

15. Miedź II 11 11 15:21

16. Foto-Higiena 11 11 13:21

17. Piast 12 8 17:28

18. Polonia N. (b) 10 8 13:29

19. Polonia-Stal (b) 12 7 17:39

1 – awans, 16-19 – spadek.


IV LIGA ŚLĄSKA

GRUPA I: RKS Grodziec – Drama Zbrosławice – odwołany, Warta Zawiercie – Ruch Radzionków – odwołany, Unia Dąbrowa Górnicza – Szombierki Bytom – w sobotę o 11.00, Gwarek Ornontowice – Przemsza Siewierz, Szczakowianka Jaworzno – Śląsk Świętochłowice, AKS Mikołów – Znicz Kłobuck – wszystkie w sobotę o 15.00, Sarmacja Będzin – MKS Myszków – odwołany, Raków II Częstochowa – Polonia Łaziska Górne – niedziela, 12.00, Unia Kosztowy pauzuje.

  1. Kosztowy 12 27 30:13
  2. Warta 12 24 26:10
  3. Raków II 12 21 12:8
  4. Znicz 11 20 21:12
  5. Gwarek 11 20 19:15
  6. Dąbrowa G. 11 20 14:10
  7. Polonia 10 17 20:17
  8. Ruch 11 16 15:17
  9. Sarmacja 12 15 14:13
  10. Śląsk 10 14 14:17
  11. Mikołów 11 13 7:10
  12. Przemsza 11 12 11:18
  13. Szczakowianka (b) 11 12 15:23
  14. Szombierki 11 11 13:16
  15. Myszków (b) 10 10 13:17
  16. Grodziec 11 7 11:23
  17. Drama 11 5 13:29

GRUPA II: GKS Radziechowy-Wieprz – MRKS Czechowice-Dziedzice (odwołany), Jedność 32 Przyszowice – Unia Książenice (odwołany), Spójnia Landek – Orzeł Łękawica (odwołany), Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Iskra Pszczyna, Drzewiarz Jasienica – Kuźnia Ustroń, Odra Wodzisław Śl. – GKS II Tychy – wszystkie w sobotę o 15.00, Unia Turza Śl. – Odra Centrum Wodzisław Śl. (odwołany); mecz Rozwój Katowice LKS Czaniec (2:0) rozegrano awansem, Decor Bełk pauzuje

1. Książenice 11 28 24:12

2. Odra 11 24 29:11

3. Decor 12 20 19:20

4. Spójnia 11 18 22:11

5. Rozwój (b) 12 18 28:19

6. Czaniec 13 18 23:25

7. Kuźnia 11 17 22:23

8. Tychy II 12 16 26:24

9. Drzewiarz 11 16 15:20

10. Odra Centrum 11 15 19:22

11. Orzeł 9 14 17:11

12. MRKS 11 14 17:16

13. Podbeskidzie II 11 14 21:22

14. Turza Śl. 10 14 19:20

15. Jedność (b) 10 9 8:21

16. Radziechowy 11 6 11:25

17. Iskra (b) 11 6 13:31


Śląska klasa okręgowa
GRUPA I

BYTOM: Sokół Orzech – Górnik Bobrowniki Śl., Odra Miasteczko Śl. – Orzeł Miedary – oba w sobotę o 15.00, Olimpia Boruszowice – Unia Strzybnica – niedziela, 11.00, Czarni Kozłowa Góra – Silesia Miechowice – niedziela, 15.00, Orzeł Biały Brzeziny Śl. pauzuje.


ZABRZE: Gwiazda Chudów – Czarni Pyskowice, KS Rachowice – Tęcza Wielowieś, Burza Borowa Wieś – Piast II Gliwice, ŁTS Łabędy – Concordia Knurów – wszystkie w sobotę o 15.00, Przyszłość Ciochowice – Sośnica Gliwice przełożony.


GRUPA II

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I: Zieloni Żarki – Orzeł Kiedrzyn, Piast Przyrów – Grom Cykarzew, Unia Rędziny – Gmina Kłomnice, Lotnik Kościelec – Sparta Szczekociny, Warta Mstów – Stradom-AJD Częstochowa – wszystkie w sobotę o 15.00.


CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC II: Unia Kalety – Pogoń Kamyk, Jedność Boronów – MLKS Woźniki, Liswarta Krzepice – Amator Golce, Promień Glinica – Olimpia Truskolasy, Sparta Lubliniec – KS Panki – wszystkie w sobotę o 15.00.


GRUPA III

RACIBÓRZ: Dąb Gaszowice – Naprzód Borucin, Unia Racibórz – LKS Krzyżanowice, LKS Nędza – KS Krzanowice – wszystkie w sobotę o 15.00, Silesia Lubomia – LKS Tworków – niedziela, 15.00, Czarni Gorzyce – Zameczek Czernica przełożony.


RYBNIK: Polonia Marklowice – Pierwszy Chwałowice, Płomień Połomia – Gwiazda Skrzyszów, Granica Ruptawa – Forteca Świerklany, Polonia Łaziska Rybnickie – MKS Czerwionka – wszystkie w sobotę o 15.00, Rymer Rybnik – MKS Radziejów – niedziela, 15.00.


GRUPA IV

KATOWICE: Urania Ruda Śl. – Podlesianka Katowice, Sparta Katowice – Naprzód Lipiny – oba w sobotę o 11.00, Siemianowiczanka – GKS II Katowice, Wawel Wirek – Orzeł Mokre, Górnik 09 Mysłowice – MK Górnik Katowice – wszystkie w sobotę o 15.00, Pogoń Imielin pauzuje.


SOSNOWIEC: Tęcza Błędów – Górnik Piaski, Źródło Kromołów – Zagłębie II Sosnowiec, Ostoja Żelisławice – Górnik Wojkowice, Cyklon Rogoźnik – Niwy Brudzowice – wszystkie w sobotę o 15.00, Błękitni Sarnów – Unia Ząbkowice przełożony.


GRUPA V

BIELSKO-BIAŁA-TYCHY I: ZET Tychy – LKS Łąka – sobota, 15.00, Rekord II Bielsko-Biała – LKS Studzienice – niedziela, 15.30, LKS Wisła Wlk. pauzuje; mecze MRKS II Czechowice-Dziedzice – LKS Rudołtowice-Ćwiklice, Czarni Jaworze – BKS Stal Bielsko-Biała zostały przełożone


BIELSKO-BIAŁA-TYCHY II: LKS Bestwina – Sokół Wola, GTS Bojszowy – Ogrodnik Cielmice, Piast Bieruń Nowy – MKS Lędziny – wszystkie w sobotę o 15.00, Przełom Kaniów – Pionier Pisarzowice – niedziela, 15.00, KS Bestwinka – Pasjonat Dankowice przełożony.


GRUPA VI

SKOCZÓW: Błyskawica Drogomyśl – Olimpia Goleszów – sobota, 15.00, Spójnia Zebrzydowice – Beskid Skoczów – niedziela, 11.30, LKS Pruchna – LKS Pogórze – niedziela, 15.00; mecze Tempo Puńców – Wisła Strumień, Cukrownik Chybie – WSS Wisła zostały przełożone.


ŻYWIEC: Koszarawa Żywiec – Metal-Skałka Żabnica, Góral Żywiec – Soła Rajcza, Metal Węgierska Górka – Podhalanka Milówka – wszystkie w sobotę o 15.00, LKS Ujsoły – Góral Istebna – niedziela, 13.00, Bory Pietrzykowice pauzują.


Na zdjęciu: Unia Książenice liderem tabeli grupy II w IV lidze. Jest się z czego cieszyć.

Fot. unia-ksiazenice.pl

Komentarze