Piłkarski rozkład jazdy. Od III ligi po klasę okręgową

Trwają rozgrywki ligowe na różnych szczeblach. Oto weekendowy program od III ligi (gr. III) do interesujących zmagań w niższych ligach. Nie siedź w domu i dopinguj swoich ulubieńców.


III LIGA – GRUPA III

Polonia-Stal Świdnica – Rekord Bielsko-Biała – sobota, 15.00, Gwarek Tarnowskie Góry – Foto-Higiena Błyskawica Gać, Pniówek 74 Pawłowice – Stal Brzeg, LKS Goczałkowice – ROW 1964 Rybnik, Górnik II Zabrze – Polonia Nysa, Warta Gorzów Wlkp. – Polonia Bytom, Piast Żmigród – Ślęza Wrocław – wszystkie w sobotę o 16.00, MKS Kluczbork – Zagłębie II Lubin – sobota, 16.30, Ruch Chorzów – Lechia Zielona Góra – niedziela, 19.20, Miedź II Legnica pauzuje.

1. Ślęza 7 18 21:7

2. Kluczbork 8 16 19:13

3. Ruch 7 14 17:9

4. Goczałkowice (b) 8 13 14:11

5. Stal 7 12 16:6

6. Polonia B. 5 11 11:5

7. Górnik II 7 10 15:13

8. Zagłębie II 5 9 15:5

9. Warta (b) 8 9 11:19

10. Pniówek 6 8 11:11

11. Rekord 6 8 10:10

12. Foto-Higiena 7 8 8:13

13. Lechia 6 7 9:13

14. Miedź II 6 7 8:12

15. ROW 7 6 10:12

16. Piast 8 6 11:20

17. Gwarek 4 5 5:8

18. Polonia N. (b) 6 4 8:18

19. Polonia-Stal (b) 8 4 12:26

1 – awans, 16-19 – spadek.

IV LIGA ŚLĄSKA

GRUPA I: RKS Grodziec – Znicz Kłobuck, Unia Dąbrowa Górnicza – Sarmacja Będzin – oba w sobotę o 11.00, Drama Zbrosławice – Szombierki Bytom – sobota, 12.30, Śląsk Świętochłowice – Przemsza Siewierz, Szczakowianka Jaworzno – Polonia Łaziska Górne, AKS Mikołów – Ruch Radzionków, Unia Kosztowy – MKS Myszków – wszystkie w sobotę o 16.00, Raków II Częstochowa – Warta Zawiercie – niedziela, 12.00, Gwarek Ornontowice pauzuje.

1. Warta 8 19 21:8

2. Kosztowy 8 18 22:8

3. Raków II 8 17 8:3

4. Polonia 7 16 16:10

5. Znicz 7 14 13:5

6. Ruch 7 12 14:12

7. Gwarek 8 11 12:12

8. Dąbrowa G. 8 11 8:9

9. Szczakowianka (b) 8 10 9:16

10. Przemsza 7 9 8:10

11. Sarmacja 8 8 8:9

12. Myszków (b) 6 7 11:12

13. Szombierki 7 7 8:10

14. Śląsk 6 7 7:11

15. Mikołów 8 6 3:9

16. Grodziec 7 4 6:15

17. Drama 8 1 8:23

GRUPA II: Podbeskidzie II Bielsko-Biała – GKS II Tychy, Rozwój Katowice – Decor Bełk – oba w sobotę o 11.00, Unia Książenice – MRKS Czechowice-Dziedzice, Odra Centrum Wodzisław Śl. – Orzeł Łękawica, GKS Radziechowy-Wieprz – Iskra Pszczyna, Jedność 32 Przyszowice – LKS Czaniec, Drzewiarz Jasienica – Odra Wodzisław Śl. – wszystkie w sobotę o 16.00, Unia Turza Śl. – Kuźnia Ustroń – niedziela, 16.00, Spójnia Landek pauzuje.

1. Odra 8 18 22:8

2. Książenice 7 18 17:8

3. Podbeskidzie II 8 14 15:10

4. MRKS 8 14 14:9

5. Decor 8 14 13:9

6. Orzeł 7 13 15:8

7. Drzewiarz 8 13 14:14

8. Czaniec 8 12 16:18

9. Kuźnia 7 11 14:13

10. Rozwój (b) 8 9 17:14

11. Spójnia 8 9 10:8

12. Tychy II 8 7 12:16

13. Turza Śl. 7 7 11:17

14. Odra Centrum 7 6 12:20

15. Jedność (b) 7 6 6:15

16. Radziechowy 7 5 8:15

17. Iskra (b) 7 3 6:20

Śląska klasa okręgowa

GRUPA I

BYTOM: Górnik Bobrowniki Śl. – Unia Strzybnica, Orzeł Miedary – Silesia Miechowice – oba w sobotę o 11.00, Sokół Orzech – Czarni Kozłowa Góra – sobota, 14.30, Odra Miasteczko Śl. – Orzeł Biały Brzeziny Śl. – sobota, 16.00, Olimpia Boruszowice pauzuje.

ZABRZE: Piast II Gliwice – Tęcza Wielowieś, Przyszłość Ciochowice – KS Rachowice – oba w sobotę o 11.00, Burza Borowa Wieś – Gwiazda Chudów, ŁTS Łabędy – Sośnica Gliwice, Concordia Knurów – Czarni Pyskowice – wszystkie w sobotę o 16.00.

GRUPA II

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I: Zieloni Żarki – Lotnik Kościelec – sobota, 11.00, Unia Rędziny – Grom Cykarzew, Piast Przyrów – Warta Mstów, Orzeł Kiedrzyn – Stradom-AJD Częstochowa, Gmina Kłomnice – Sparta Szczekociny – wszystkie w sobotę o 16.00.

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC II: Liswarta Krzepice – Promień Glinica, Jedność Boronów – Sparta Lubliniec, Unia Kalety – Olimpia Truskolasy – wszystkie w sobotę o 16.00, Pogoń Kamyk – MLKS Woźniki – niedziela, 17.00, Amator Golce – KS Panki – niedziela, 16.00.

GRUPA III

RACIBÓRZ: Czarni Gorzyce – LKS Nędza, Unia Racibórz – Silesia Lubomia, Zameczek Czernica – LKS Tworków – wszystkie w sobotę o 16.00, Naprzód Borucin – LKS Krzyżanowice – niedziela, 15.00, Dąb Gaszowice – KS Krzanowice – niedziela, 16.00.

RYBNIK: Płomień Połomia – Pierwszy Chwałowice, Rymer Rybnik – Granica Ruptawa, MKS Radziejów – MKS Czerwionka, Gwiazda Skrzyszów – Forteca Świerklany – wszystkie w sobotę o 16.00, Polonia Marklowice – Polonia Łaziska Rybnickie – niedziela, 16.00.

GRUPA IV

KATOWICE: Siemianowiczanka – Wawel Wirek, Urania Ruda Śl. – Górnik 09 Mysłowice, Orzeł Mokre – MK Górnik Katowice – wszystkie w sobotę o 11.00, Pogoń Imielin – Naprzód Lipiny – sobota, 16.00, GKS II Katowice – Sparta Katowice – niedziela, 18.00, Podlesianka Katowice pauzuje.

SOSNOWIEC: Górnik Wojkowice – Niwy Brudzowice – [sobota, 11.30], Ostoja Żelisławice – Górnik Piaski, Źródło Kromołów – Cyklon Rogoźnik, Tęcza Błędów – Błękitni Sarnów – wszystkie w sobotę o 16.00, Zagłębie II Sosnowiec – Unia Ząbkowice – niedziela, 11.00.

GRUPA V

BIELSKO-BIAŁA-TYCHY I: Czarni Jaworze – LKS Łąka – sobota, 11.00, ZET Tychy – MRKS II Czechowice-Dziedzice, LKS Wisła Wlk. – Rekord II Bielsko-Biała, BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Studzienice – wszystkie w sobotę o 16.00, LKS Rudołtowice-Ćwiklice pauzuje.

BIELSKO-BIAŁA-TYCHY II: MKS Lędziny – Sokół Wola – sobota, 12.00, Pionier Pisarzowice – LKS Bestwina, Piast Bieruń Nowy – Pasjonat Dankowice – oba w sobotę o 16.00, Przełom Kaniów – Ogrodnik Cielmice, KS Bestwinka – GTS Bojszowy – oba w niedzielę o 16.00.

GRUPA VI

SKOCZÓW: Spójnia Zebrzydowice – LKS Pruchna, Błyskawica Drogomyśl – Cukrownik Chybie, Beskid Skoczów – WSS Wisła, Wisła Strumień – LKS Pogórze – wszystkie w sobotę o 16.00, Tempo Puńców – Olimpia Goleszów – niedziela, 16.00.

ŻYWIEC: Koszarawa Żywiec – Metal Węgierska Górka – sobota, 11.00, Bory Pietrzykowice – LKS Ujsoły, Metal-Skałka Żabnica – Góral Istebna – oba w sobotę o 16.00, Soła Rajcza – Podhalanka Milówka – niedziela, 15.00, Góral Żywiec pauzuje.


Na zdjęciu: Radość piłkarzy Polonii Łaziska Górne. Tym razem czeka ich ciężka przeprawa. Na wyjeździe zagrają z Szczakowianką Jaworzno.

Fot. Facebook/KSPOLONIALAZISKA

Komentarze