Piłkarski rozkład jazdy od III ligi po śląską klasę okręgową

Trwają rozgrywki ligowe na różnych szczeblach. Oto weekendowy program od III ligi (gr. III) do interesujących zmagań w niższych ligach.


III LIGA – GRUPA III

Lechia Zielona Góra – Zagłębie II Lubin – sobota, 14.00, Foto-Higiena Błyskawica Gać – Polonia Bytom, Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław (odwołany), Polonia Nysa – Piast Żmigród, ROW 1964 Rybnik – MKS Kluczbork, Stal Brzeg – Warta Gorzów Wlkp., Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia-Stal Świdnica, Miedź II Legnica – Górnik II Zabrze, Pniówek Pawłowice – LKS Goczałkowice – wszystkie w sobotę o 14.30, Ruch Chorzów pauzuje.

1. Ruch 13 32 36:12

2. Ślęza 13 27 29:13

3. Polonia B. 12 24 28:14

4. Kluczbork 13 20 23:22

5. Goczałkowice (b) 12 19 22:19

6. Zagłębie II 12 18 24:15

7. Pniówek 12 18 21:19

8. Lechia 12 18 19:22

9. Gwarek 11 18 18:22

10. Stal 11 16 26:14

11. Rekord 12 16 20:15

12. Miedź II 12 14 18:22

13. Warta (b) 13 14 14:27

14. Górnik II 9 13 19:15

15. ROW 12 13 16:18

16. Foto-Higiena 12 11 13:24

17. Piast 13 9 18:29

18. Polonia N. (b) 12 8 14:34

19. Polonia-Stal (b) 12 7 17:39

1 – awans, 16-19 – spadek.


IV LIGA ŚLĄSKA

GRUPA I: RKS Grodziec – Szczakowianka Jaworzno – sobota, 11.00, Znicz Kłobuck – Unia Kosztowy – sobota, 12.00, Polonia Łaziska Górne – Warta Zawiercie, Szombierki Bytom – Raków II Częstochowa, Śląsk Świętochłowice – AKS Mikołów (odwołane), Gwarek Ornontowice – Drama Zbrosławice – wszystkie w sobotę o 15.00, Ruch Radzionków – Sarmacja Będzin przełożony na 4 listopada, Przemsza Siewierz – MKS Myszków przełożony na 28 listopada, Unia Dąbrowa Górnicza pauzuje.

  1. Kosztowy 12 27 30:13
  2. Warta 12 24 26:10
  3. Raków II 13 24 17:8
  4. Znicz 12 20 22:15
  5. Gwarek 12 20 20:17
  6. Dąbrowa G. 12 20 14:11
  7. Polonia 11 17 20:22
  8. Mikołów 12 16 10:11
  9. Ruch 11 16 15:17
  10. Sarmacja 12 15 14:13
  11. Śląsk 11 15 17:20
  12. Przemsza 12 15 13:19
  13. Szombierki 12 14 14:16
  14. Szczakowianka (b) 12 13 18:26
  15. Myszków (b) 10 10 13:17
  16. Grodziec 11 7 11:23
  17. Drama 11 5 13:29

GRUPA II: MRKS Czechowice-Dziedzice – GKS II Tychy, Kuźnia Ustroń – Rozwój Katowice (odwołany), Iskra Pszczyna – Drzewiarz Jasienica, Orzeł Łękawica – Podbeskidzie II Bielsko-Biała, Unia Książenice – Spójnia Landek, Odra Centrum Wodzisław Śl. – Jedność 32 Przyszowice, GKS Radziechowy-Wieprz – Unia Turza Śl. – wszystkie w sobotę o 15.00, LKS Czaniec – Decor Bełk przełożony na 11 listopada, Odra Wodzisław Śląski pauzuje.

1. Książenice 11 28 24:12

2. Odra 12 27 32:13

3. Decor 12 20 19:20

4. Drzewiarz 12 19 16:20

5. Spójnia 11 18 22:11

6. Rozwój (b) 12 18 28:19

7. Czaniec 13 18 23:25

8. Podbeskidzie II 12 17 24:22

9. Kuźnia 12 17 22:24

10. Tychy II 13 16 28:27

11. Odra Centrum 11 15 19:22

12. Orzeł 9 14 17:11

13. MRKS 11 14 17:16

14. Turza Śl. 10 14 19:20

15. Jedność (b) 10 9 8:21

16. Radziechowy 11 6 11:25

17. Iskra (b) 12 6 13:34


Śląska klasa okręgowa

GRUPA I

BYTOM: Unia Strzybnica – Czarni Kozłowa Góra – sobota, 13.30, Orzeł Miedary – Sokół Orzech, Górnik Bobrowniki Śl. – Olimpia Boruszowice, Silesia Miechowice – Orzeł Biały Brzeziny Śl. – wszystkie w sobotę o 15.00, Odra Miasteczko Śl. pauzuje.


ZABRZE: Concordia Knurów – Burza Borowa Wieś, Piast II Gliwice – KS Rachowice – oba w sobotę o 11.00, ŁTS Łabędy – Przyszłość Ciochowice, Czarni Pyskowice – Sośnica Gliwice – oba w sobotę o 15.00, Tęcza Wielowieś – Gwiazda Chudów – niedziela, 14.00.


GRUPA II

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I: Grom Cykarzew – Warta Mstów, Stradom-AJD Częstochowa – Lotnik Kościelec, Sparta Szczekociny – Unia Rędziny, Gmina Kłomnice – Zieloni Żarki, Orzeł Kiedrzyn – Piast Przyrów – wszystkie w sobotę o 15.00.


CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC II: KS Panki – Promień Glinica – sobota, 14.00, MLKS Woźniki – Sparta Lubliniec, Olimpia Truskolasy – Pogoń Kamyk, Unia Kalety – Liswarta Krzepice, Amator Golce – Jedność Boronów – wszystkie w sobotę o 15.00.


GRUPA III

RACIBÓRZ: LKS Krzyżanowice – Silesia Lubomia, KS Krzanowice – Naprzód Borucin, Zameczek Czernica – Unia Racibórz – wszystkie w sobotę o 15.00, Dąb Gaszowice – Czarni Gorzyce – niedziela, 15.00, LKS Tworków – LKS Nędza przełożony na 28 listopada.


RYBNIK: Pierwszy Chwałowice – Polonia Łaziska Rybnickie, MKS Czerwionka – Granica Ruptawa, Gwiazda Skrzyszów – Rymer Rybnik, MKS Radziejów – Polonia Marklowice – [wszystkie w sobotę o 15.00], Forteca Świerklany – Płomień Połomia przełożony na 28 listopada.


GRUPA IV

KATOWICE: MK Górnik Katowice – Wawel Wirek – sobota, 11.00, Podlesianka Katowice – Sparta Katowice, Naprzód Lipiny – Górnik 09 Mysłowice, Pogoń Imielin – Siemianowiczanka – wszystkie w sobotę o 14.00, GKS II Katowice – Urania Ruda Śl. – niedziela, 18.00, Orzeł Mokre pauzuje.


SOSNOWIEC: Górnik Piaski – Błękitni Sarnów, Unia Ząbkowice – Cyklon Rogoźnik, Zagłębie II Sosnowiec – Tęcza Błędów – wszystkie w sobotę o 14.00, Niwy Brudzowice – Ostoja Żelisławice – niedziela, 15.00, Górnik Wojkowice – Źródło Kromołów przełożony na 28 listopada.


GRUPA V

BIELSKO-BIAŁA-TYCHY I: BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Wisła Wlk., LKS Rudołtowice-Ćwiklice – Rekord II Bielsko-Biała, LKS Studzienice – LKS Łąka – wszystkie w sobotę o 15.00, Czarni Jaworze – ZET Tychy – niedziela, 14.00, MRKS II Czechowice-Dziedzice pauzuje.


BIELSKO-BIAŁA-TYCHY II: Sokół Wola – Pasjonat Dankowice – sobota, 14.00, Piast Bieruń Nowy – KS Bestwinka, MKS Lędziny – Pionier Pisarzowice, Ogrodnik Cielmice – LKS Bestwina – wszystkie w sobotę o 15.00, Przełom Kaniów – GTS Bojszowy – niedziela, 14.00.


GRUPA VI

SKOCZÓW: Wisła Strumień – Spójnia Zebrzydowice – sobota, 11.00, Beskid Skoczów – Błyskawica Drogomyśl, WSS Wisła – LKS Pruchna – oba w sobotę o 15.00, LKS Pogórze – Tempo Puńców – niedziela, 11.00; mecz Olimpia Goleszów – Cukrownik Chybie (2:4) rozegrano awansem.


ŻYWIEC: Metal-Skałka Żabnica – Bory Pietrzykowice – sobota, 15.00, Podhalanka Milówka – Góral Żywiec – niedziela, 11.00, Góral Istebna – Metal Węgierska Górka, Soła Rajcza – Koszarawa Żywiec – oba w niedzielę o 14.30, LKS Ujsoły pauzował.


Na zdjęciu: Przed Szczakowianką Jaworzno wyjazdowy mecz z RKS-em Grodziec.

Fot. Facebook/Szczakowianka/Dominik Kasprzyk/szkawianka.pl

Komentarze