Piłkarski rozkład jazdy od III ligi po śląską klasę okręgową

Trwają rozgrywki ligowe na różnych szczeblach. Oto weekendowy program od III ligi (gr. III) do interesujących zmagań w niższych ligach.


III LIGA – GRUPA III

Zagłębie II Lubin – Ślęza Wrocław – sobota, 13.00, Rekord Bielsko-Biała – Warta Gorzów Wlkp. – sobota, 14.00, Foto-Higiena Błyskawica Gać – Miedź II Legnica, Stal Brzeg – Górnik II Zabrze, Polonia Nysa – Ruch Chorzów, Lechia Zielona Góra – MKS Kluczbork, Polonia Bytom – Piast Żmigród – wszystkie w sobotę o 17.00, Gwarek Tarnowskie Góry – Pniówek 74 Pawłowice – [niedziela, 15.00], ROW 1964 Rybnik – Polonia-Stal Świdnica – niedziela, 17.00, LKS Goczałkowice pauzuje.

  1. Ruch 28 74 73:22
  2. Polonia B. 27 61 63:31
  3. Ślęza 28 60 74:28
  4. Pniówek 27 55 49:30
  5. Zagłębie II 28 44 51:34
  6. Goczałkowice (b) 28 41 47:42
  7. Lechia 27 41 38:36
  8. Rekord 27 40 51:38
  9. Stal 27 39 48:38
  10. Górnik II 28 34 46:48
  11. Gwarek 27 34 42:54
  12. Kluczbork 28 33 42:58
  13. Miedź II 27 30 33:45
  14. Warta (b) 28 28 30:46
  15. ROW 27 27 36:51
  16. Piast 28 26 40:50
  17. Foto-Higiena 28 25 37:63
  18. Polonia N. (b) 27 20 31:64
  19. Polonia-Stal (b) 28 16 33:86

1 – awans, 16-19 – spadek.


ZINA IV LIGA ŚLĄSKA

GRUPA I: Unia Dąbrowa Górnicza – MKS Myszków, Warta Zawiercie – Przemsza Siewierz – oba w sobotę o 11.00, Unia Kosztowy – Ruch Radzionków, AKS Mikołów – Polonia Łaziska Górne, Szczakowianka Jaworzno – Szombierki Bytom, Gwarek Ornontowice – Znicz Kłobuck, RKS Grodziec -Śląsk Świętochłowice – wszystkie w sobotę o 17.00, Raków II Częstochowa – Sarmacja Będzin – niedziela, 12.00, Drama Zbrosławice pauzuje.

  1. Raków II 25 54 48:14
  2. Dąbrowa G. 25 46 45:34
  3. Warta 25 45 59:27
  4. Ruch 24 43 36:24
  5. Znicz 24 42 44:26
  6. Kosztowy 25 39 48:42
  7. Polonia 24 37 42:51
  8. Gwarek 24 36 32:30
  9. Szczakowianka (b) 25 34 44:46
  10. Myszków (b) 24 33 35:37
  11. Sarmacja 25 30 31:31
  12. Mikołów 25 29 26:29
  13. Szombierki 24 29 26:35
  14. Przemsza 24 28 25:35
  15. Śląsk 24 26 31:44
  16. Drama 25 24 35:46
  17. Grodziec 24 8 19:75

1 – baraże o III ligę, 15-17 – spadek


GRUPA II: Rozwój Katowice – Odra Wodzisław Śl. – sobota, 11.00, Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Orzeł Łękawica – sobota, 11.30, Spójnia Landek – MRKS Czechowice-Dziedzice – sobota, 15.00, Unia Turza Śl. – Drzewiarz Jasienica, LKS Czaniec – Iskra Pszczyna, GKS Radziechowy-Wieprz – Kuźnia Ustroń, Decor Bełk – GKS II Tychy, Unia Książenice – Jedność 32 Przyszowice – wszystkie w sobotę o 17.00.

  1. Odra 25 61 74:30
  2. Książenice 25 48 45:35
  3. Spójnia 24 47 68:26
  4. Decor 25 45 47:33
  5. Turza Śl. 25 44 55:39
  6. Tychy II 25 40 63:42
  7. Rozwój 25 40 50:34
  8. Kuźnia 25 40 47:45
  9. Drzewiarz 24 37 34:36
  10. Czaniec 25 35 37:49
  11. Podbeskidzie II 25 35 57:43
  12. MRKS 24 31 39:37
  13. Orzeł 25 29 38:43
  14. Jedność 25 26 25:52
  15. Radziechowy 23 22 26:46
  16. Iskra 25 14 26:77
  17. Odra Centrum 32 18 29:91

1 – baraże o III ligę, 15-17 – spadek; Odra Centrum wycofała się z rozgrywek i jej rywale otrzymali walkowery (3:0).


ZINA KLASA OKRĘGOWA

GRUPA I

BYTOM-ZABRZE mistrzowska: Piast II Gliwice – Burza Borowa Wieś – sobota, 11.00, Olimpia Boruszowice – Silesia Miechowice, Przyszłość Ciochowice – Odra Miasteczko Śl., Orzeł Miedary – ŁTS Łabędy – wszystkie w sobotę o 17.00.

BYTOM-ZABRZE spadkowa: Gwiazda Chudów – Sokół Orzech, Unia Strzybnica – Sośnica Gliwice, Górnik Bobrowniki Śl. – Concordia Knurów, Orzeł Biały Brzeziny Śl. – KS Rachowice – wszystkie w sobotę o 17.00, Czarni Kozłowa Góra – Czarni Pyskowice – niedziela, 17.00, Tęcza Wielowieś pauzuje.


GRUPA II

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC mistrzowska: Unia Rędziny – Warta Mstów, Amator Golce – Stradom-AJD Częstochowa, Liswarta Krzepice – KS Panki – wszystkie w sobotę o 17.00, Unia Kalety – Zieloni Żarki – niedziela, 17.00.

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC spadkowa: Orzeł Kiedrzyn – Promień Glinica, Piast Przyrów – Olimpia Truskolasy, Gmina Kłomnice – Sparta Lubliniec, Lotnik Kościelec – Jedność Boronów, Grom Cykarzew – MLKS Woźniki – wszystkie w sobotę o 17.00, Sparta Szczekociny – Pogoń Kamyk – niedziela, 17.00.


GRUPA III

RACIBÓRZ-RYBNIK mistrzowska: Pierwszy Chwałowice – Forteca Świerklany, Granica Ruptawa – LKS Krzyżanowice, Unia Racibórz – Czarni Gorzyce – wszystkie w sobotę o 17.00, LKS Tworków – Płomień Połomia – niedziela, 15.00.

RACIBÓRZ-RYBNIK spadkowa: Zameczek Czernica – Polonia Łaziska Rybnickie – sobota, 16.00, KS Krzanowice – MKS Radziejów, Gwiazda Skrzyszów – Dąb Gaszowice, Polonia Marklowice – Naprzód Borucin – wszystkie w sobotę o 17.00, MKS Czerwionka – LKS Nędza, Silesia Lubomia – Rymer Rybnik – oba w niedzielę o 17.00.


GRUPA IV

KATOWICE-SOSNOWIEC mistrzowska: Zagłębie II Sosnowiec – Tęcza Błędów – sobota, 11.00, Podlesianka Katowice – MK Górnik Katowice, Pogoń Imielin – Sparta Katowice, Niwy Brudzowice – Cyklon Rogoźnik – wszystkie w sobotę o 17.00.

KATOWICE-SOSNOWIEC spadkowa: Orzeł Mokre – Błękitni Sarnów, Urania Ruda Śl. – Ostoja Żelisławice, Górnik 09 Mysłowice – Źródło Kromołów – oba w sobotę o 11.00, Naprzód Lipiny – Unia Ząbkowice, Siemianowiczanka – Górnik Piaski – oba w sobotę o 17.00, GKS II Katowice – Górnik Wojkowice – niedziela, 18.30, Wawel Wirek pauzuje.


GRUPA V

BIELSKO-BIAŁA-TYCHY mistrzowska: Pasjonat Dankowice – Rekord II Bielsko-Biała, MKS Lędziny – LKS Studzienice, LKS Bestwina – GTS Bojszowy – wszystkie w sobotę o 17.00, LKS Łąka – Czarni Jaworze – sobota, 18.00.

BIELSKO-BIAŁA-TYCHY spadkowa: BKS Stal Bielsko-Biała – Pionier Pisarzowice, ZET Tychy – Piast Bieruń Nowy, LKS Rudołtowice-Ćwiklice – KS Bestwinka – wszystkie w sobotę o 17.00, LKS Wisła Wlk. – Ogrodnik Cielmice, MRKS II Czechowice-Dziedzice – Przełom Kaniów – oba w niedzielę o 17.00, Sokół Wola pauzuje.


GRUPA VI

SKOCZÓW-ŻYWIEC mistrzowska: Góral Żywiec – Soła Rajcza – sobota, 15.00, Tempo Puńców – WSS Wisła, Beskid Skoczów – Podhalanka Milówka, Koszarawa Żywiec – Błyskawica Drogomyśl – wszystkie w sobotę o 16.00.

SKOCZÓW-ŻYWIEC spadkowa: Cukrownik Chybie – Góral Istebna, Skałka Żabnica – Spójnia Zebrzydowice, Metal Węgierska Górka – LKS Pogórze – wszystkie w sobotę o 16.00, LKS Ujsoły – Wisła Strumień – niedziela, 15.00, LKS Pruchna – Bory Pietrzykowice – niedziela, 16.00, Olimpia Goleszów pauzuje.


Fot. facebook.com/klubpiastbierun

Komentarze