Piłkarski rozkład jazdy. Od III ligi po klasę okręgową

Trwają rozgrywki ligowe na różnych szczeblach. Oto weekendowy program od III ligi (gr. III) do interesujących zmagań w niższych ligach. Nie siedź w domu i dopinguj swoich ulubieńców.


III liga – grupa III

Zagłębie II Lubin – Warta Gorzów Wlkp. – sobota, 13.00, Rekord Bielsko-Biała – Górnik II Zabrze – sobota, 16.00, Foto-Higiena Błyskawice Gać – Piast Żmigród, Lechia Zielona Góra – Polonia-Stal Świdnica, Polonia Nysa – LKS Goczałkowice, ROW 1964 Rybnik – Pniówek 74 Pawłowice, Stal Brzeg – Miedź II Legnica – wszystkie w sobotę o 16.30, Ślęza Wrocław – MKS Kluczbork – niedziela, 14.00, Polonia Bytom – Ruch Chorzów – niedziela, 15.00, Gwarek Tarnowskie Góry pauzuje.

1. Kluczbork 7 16 17:9

2. Ślęza 6 15 17:5

3. Ruch 6 13 16:8

4. Goczałkowice (b) 7 12 14:11

5. Stal 6 11 15:5

6. Polonia B. 4 10 10:4

7. Rekord 5 8 8:7

8. Górnik II 6 7 12:11

9. Zagłębie II 3 6 8:3

10. ROW 6 6 9:8

11. Miedź II 5 6 7:11

12. Piast 7 6 10:17

13. Warta (b) 7 6 9:18

14. Pniówek 5 5 7:10

15. Gwarek 4 5 5:8

16. Foto-Higiena 6 5 5:12

17. Polonia-Stal (b) 6 4 10:16

18. Lechia 5 4 5:11

19. Polonia N. (b) 5 3 8:18

1 – awans, 16-19 – spadek.


IV liga śląska

GRUPA I: Warta Zawiercie – Unia Dąbrowa Górnicza – sobota, 11.00, Przemsza Siewierz – Raków II Częstochowa, Sarmacja Będzin – Unia Kosztowy, MKS Myszków – AKS Mikołów, Ruch Radzionków – Szczakowianka Jaworzno, Szombierki Bytom – Gwarek Ornontowice, Znicz Kłobuck- Śląsk Świętochłowice – wszystkie sobotę o 16.00, Polonia Łaziska Górne – Drama Zbrosławice – niedziela, 16.00, RKS Grodziec pauzuje.

1. Warta 7 16 18:8

2. Raków II 7 16 8:3

3. Kosztowy 7 15 20:7

4. Polonia 6 13 13:8

5. Znicz 6 11 8:4

6. Dąbrowa G. 7 11 8:6

7. Szczakowianka (b) 7 10 9:13

8. Ruch 6 9 11:12

9. Sarmacja 7 8 7:7

10. Gwarek 7 8 11:12

11. Przemsza 6 8 8:10

12. Myszków (b) 5 7 11:10

13. Śląsk 5 7 6:6

14. Szombierki 6 7 8:9

15. Grodziec 7 4 6:15

16. Mikołów 7 3 1:9

17. Drama 7 1 6:20


GRUPA II: MRKS Czechowice-Dziedzice – Rozwój Katowice, Decor Bełk – Drzewiarz Jasienica, Odra Wodzisław Śl. – Podbeskidzie II Bielsko-Biała, LKS Czaniec – Unia Turza Śl., Kuźnia Ustroń – GKS Radziechowy-Wieprz, Iskra Pszczyna – Odra Centrum Wodzisław Śl. – wszystkie w sobotę o 16.00, GKS II Tychy – Spójnia Landek – niedziela, 11.00, Orzeł Łękawica – Unia Książenice – niedziela, 16.00, Jedność 32 Przyszowice pauzuje.

1. Książenice 6 18 16:5

2. Odra 7 15 18:8

3. Podbeskidzie II 7 14 15:6

4. MRKS 7 13 13:8

5. Drzewiarz 7 13 14:12

6. Decor 7 11 11:9

7. Czaniec 7 11 15:17

8. Orzeł 6 10 12:7

9. Kuźnia 6 10 13:12

10. Spójnia 7 9 8:5

11. Rozwój (b) 7 8 16:13

12. Turza Śl. 6 6 10:16

13. Jedność (b) 7 6 6:15

14. Tychy II 7 4 9:14

15. Radziechowy 6 4 7:14

16. Iskra (b) 6 3 6:16

17. Odra Centrum 6 3 8:20


Śląska klasa okręgowa
GRUPA I

BYTOM: Górnik Bobrowniki Śl. – Silesia Miechowice, Orzeł Miedary – Orzeł Biały Brzeziny Śl., Odra Miasteczko Śl. – Czarni Kozłowa Góra, Sokół Orzech – Olimpia Boruszowice – wszystkie w sobotę o 16.00, Unia Strzybnica pauzuje.


ZABRZE: Piast II Gliwice – Czarni Pyskowice – sobota, 11.00, Concordia Knurów – Sośnica Gliwice, ŁTS Łabędy – Gwiazda Chudów, Burza Borowa Wieś – KS Rachowice – wszystkie w sobotę o 16.00, Tęcza Wielowieś – Przyszłość Ciochowice – niedziela, 16.00.


GRUPA II

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I: Grom Cykarzew – Gmina Kłomnice, Stradom-AJD Częstochowa – Piast Przyrów, Warta Mstów – Zieloni Żarki, Lotnik Kościelec – Unia Rędziny – wszystkie w sobotę o 16.00, Sparta Szczekociny – Orzeł Kiedrzyn – niedziela, 16.00.


CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC II: Promień Glinica – Pogoń Kamyk – sobota, 11.00, MLKS Woźniki – Unia Kalety, Olimpia Truskolasy – Amator Golce – oba w sobotę o 16.00, KS Panki – Jedność Boronów – niedziela, 16.00, Sparta Lubliniec – Liswarta Krzepice – poniedziałek, 19.00.


GRUPA III

RACIBÓRZ: LKS Krzyżanowice – Dąb Gaszowice, KS Krzanowice – Zameczek Czernica, Silesia Lubomia – Czarni Gorzyce, LKS Nędza – Naprzód Borucin – wszystkie w sobotę o 16.00, LKS Tworków – Unia Racibórz – niedziela, 15.00.


RYBNIK: Pierwszy Chwałowice – Gwiazda Skrzyszów, Forteca Świerklany – MKS Radziejów, MKS Czerwionka – Polonia Marklowice, Granica Ruptawa – Płomień Połomia – wszystkie w sobotę o 16.00, Polonia Łaziska Rybnickie – Rymer Rybnik – niedziela, 16.00.


GRUPA IV

KATOWICE: MK Górnik Katowice – Pogoń Imielin, Sparta Katowice – Urania Ruda Śl. – oba w sobotę o 11.00, Podlesianka Katowice – Orzeł Mokre, Naprzód Lipiny – GKS II Katowice, Górnik 09 Mysłowice – Siemianowiczanka – wszystkie w sobotę o 16.00, Wawel Wirek pauzuje.


SOSNOWIEC: Unia Ząbkowice – Tęcza Błędów 0:5 (mecz rozegrano w czwartek), Górnik Piaski – Górnik Wojkowice, Błękitni Sarnów – Źródło Kromołów, Cyklon Rogoźnik – Ostoja Żelisławice – wszystkie w sobotę o 16.00, Niwy Brudzowice – Zagłębie II Sosnowiec – niedziela, 13.00.


GRUPA V

BIELSKO-BIAŁA TYCHY I: LKS Rudołtowice-Ćwiklice – ZET Tychy, BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Łąka, Czarni Jaworze – Rekord II Bielsko-Biała, LKS Wisła Wlk. – MRKS II Czechowice-Dziedzice – wszystkie w sobotę o 16.00, LKS Studzienice pauzuje.


BIELSKO-BIAŁA TYCHY II: Ogrodnik Cielmice – KS Bestwinka, Przełom Kaniów – Sokół Wola, MKS Lędziny – Pasjonat Dankowice, Piast Bieruń Nowy – LKS Bestwina, Pionier Pisarzowice – GTS Bojszowy – wszystkie w sobotę o 16.00.


GRUPA VI

SKOCZÓW: LKS Pogórze – Beskid Skoczów – sobota, 14.00, Olimpia Goleszów – Wisła Strumień, WSS Wisła – Błyskawica Drogomyśl, Cukrownik Chybie – Spójnia Zebrzydowice – wszystkie w sobotę o 16.00, LKS Pruchna – Tempo Puńców – niedziela, 16.00.


ŻYWIEC: LKS Ujsoły – Koszarawa Żywiec, Metal Węgierska Górka – Góral Żywiec – oba w sobotę o 16.00, Podhalanka Milówka – Metal-Skałka Żabnica, Góral Istebna – Bory Pietrzykowice – oba w niedzielę o 16.00, Soła Rajcza pauzuje.

Fot. Marcin Bulanda/PressFocus

Komentarze