Pniówek 74 Pawłowice. Rozmowy o redukcji

 

Nie wiadomo, jak długo potrwa stan zawieszenia, ale coraz bardziej prawdopodobne jest zakończenie rozgrywek III ligi po rozegraniu 18 kolejek.

W marcu piłkarze z Pawłowic otrzymali pensje za luty, natomiast marcowe pobory powinny zostać uregulowane w kwietniu. – Prowadzę z zawodnikami rozmowy telefoniczne na temat ewentualnej redukcji pensji w okresie zawieszenia rozgrywek – powiedział wiceprezes ds. sportowych Pniówka, Rafał Wadas.

– Na tym etapie negocjacji niczego nie przesądzam. Ponieważ nasz klub prowadzi działalność gospodarczą, będziemy się starali o dofinansowanie, którym nasze władze państwowe chcą wesprzeć przedsiębiorców.
W związku z pandemią koronawirusa, od 12 marca w Pawłowicach nie odbywają się treningi grup młodzieżowych.

W związku z powyższym zarząd klubu podjął decyzję o zmniejszeniu składki za marzec do 25% przewidzianej kwoty. Osoby, które już dokonały wpłaty za cały miesiąc, nie zostaną pokrzywdzone, ponieważ nadwyżka przejdzie na kwiecień.

Nie zawiesił działalności sklep internetowy klubu, w którym można zamawiać gadżety i pamiątki. Obecnie w sprzedaży są trzy wzory szalików w cenie 30 złotych każdy, tyle samo rodzajów proporczyków (15 zł), kubki (10 zł), zawieszka (20 zł) i przypinka (10 zł).

Komentarze