Poczucie niedosytu. Wyprawa po medal. Wracają kibice!

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Jest poczucie niedosytu

Dariusz Czernik
Fot. Rafał Rusek/PressFocus

– Na pewno nie będzie takiej sytuacji, że trener nie wystawi zawodnika tylko dlatego, że kończy się jego umowa, co oczywiście nie przeszkadza w tym, by na pewnych pozycjach szukać nowych rozwiązań i sprawdzić piłkarzy, którzy wcześniej mniej grali – mówi Dariusz Czernik, który odnosi się do kwestii kończących się umów z grupą kilku zawodników, w tym Igora Angulo. Więcej w „Sporcie”


Wyprawa po kolejny medal

Fot. Rafał Rusek/PressFocus

Przebudowa mistrzowskiej drużyny Piasta trwa od… momentu świętowania historycznego tytułu. W dwóch ostatnich oknach transferowych odeszło kilku graczy, którzy mieli spory udział w tym sukcesie. Po tym sezonie to samo może zrobić kilku innych. Dziś jednak wszyscy marzą o tym samym – kolejnym medalu. Więcej w „Sporcie”


Wracają kibice!

Piast
Fot. Norbert Barczyk/PressFocus

Na tę decyzję czekały tysiące kibiców na Górnym Śląsku. Ostatecznie wczoraj rano wojewoda Jarosław Wieczorek zgodził się na mecze z udziałem fanów. Początkowo śląski sanepid był przeciwny wpuszczaniu kibiców na piłkarskie obiekty. Potem jednak zmienił zdanie. Bez tego nie byłoby pozytywnej decyzji wojewody. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze w piątkowym wydaniu „Sportu”:

  • Na kolejkę zaprasza Józef Dankowski, kapitan mistrzowskiego Górnika Zabrze z lat 80.: Liczy się także intuicja
  • W sobotnim meczu z Wisłą Kraków ekipa spod Jasnej Góry będzie musiała radzić sobie bez pauzującego za żółte kartki kapitana, Tomasza Petraszka
  • Pomocnik GKS-u 1962 Jastrzębie Marek Mróz jest już w pełni sił i może w sobotę zagrać przeciwko Zagłębiu Sosnowiec
  • W piątek opolanie mogą postawić ważny krok w stronę utrzymania na zapleczu ekstraklasy
  • Dwa gole strzelone Radomiakowi sprawiły, że Fabian Piasecki wysunął się na czoło klasyfikacji strzelców zaplecza ekstraklasy
  • Czy ostatni remis z GKS-em 1962 Jastrzębie i perspektywa gry aż sześciu meczów na wyjeździe niepokoi Roberta Mandrysza, piłkarza Chrobrego?
  • Nie tylko piękna bramka, ale zawieszenie za kartki innego z młodzieżowców powoduje, że Mateusz Sopoćko może wrócić do wyjściowego składu Podbeskidzia
  • Jeżeli ktoś ma zamiar odstawiać nogi i nie walczyć na maksa, to nie ma sensu, by wychodził na boisko – mówi przed sobotnim meczem z Szombierkami Bytom trener LKS-u Goczałkowice, Damian Baron.
  • Hala w Szerokiej, w której siatkarze z Jastrzębia Zdroju świętowali jedyne w historii mistrzostwo kraju, w której gościły największe gwiazdy siatkówki przechodzi do historii

Fot. Rafał Rusek/PressFocus

Komentarze