Pożegnali się zwycięstwem

Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała rozegrali ostatni w tym roku mecz przed własną publicznością. W 16. kolejce pokonali Sandecję Nowy Sącz 2:0.

Obie bramki podopieczni trenera Żurawia zdobyli w drugiej części meczu. Najpierw w 62. minucie świetny kontratak gospodarzy cudownym trafieniem zakończył Goku Roman.

Kilkanaście minut później byliśmy świadkami gola Jakuba Bierońskiego. Młodzieżowiec bielszczan zakończył ładną akcję swojego zespołu strzałem z bliskiej odległości.

Był to siódmy mecz z rzędu piłkarzy Podbeskidzia bez porażki. Na koniec piłkarskiego roku zagrają na dwa mecze na wyjeździe: z Resovią Rzeszów i Arką Gdynia.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz 2:0 (0:0)

Podbeskidzie: Igonen – Mikołajewski, Wypych, Julio – Bonifacio, Misztal, Polkowski (62′ Bieroński), Simonsen (85′ Milasius) – Goku (85′ Drzazga), Biliński, Janota (78′ Celtik)

Sandecja: Putnocky – Fall, Wróbel, Sovsić (23′ Toporkiewicz), Mas (65′ Gabrych), Iskra (65′ Nekić), Słaby, Piter-Bućko, Kasprzak, Kosakiewicz, Boczek

żółte kartki: Piter-Bućko, Toporkiewicz, Nekić
sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
widzów: 4830.