Pójść za ciosem. Czas zemsty. Święto pod Klimczokiem!

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


GieKSa chce pójść za ciosem

Fot. Adam Starszyński/PressFocus

Po dwóch porażkach w Krakowie (0:1 z Garbarnią w Pucharze Polski i 2:3 z Hutnikiem na ligową inaugurację) GieKSa wróciła na zwycięski szlak. Te wygrane z rzędu znacznie poprawiły pozycję GKS-u Katowice, wlewając w serca jego fanów nieco optymizmu. W sobotę przy Bukowej gościć będzie drużyna, która w ciągu 11 dni wzbogaciła się o 9 punktów. Więcej w „Sporcie”


Czas zemsty

Raków
Fot. Rafał Rusek/PressFocus

W poprzednim sezonie Raków nie radził sobie najlepiej w starciach z Cracovią. Wszystkie spotkania z drużyną Pasów podopieczni Marka Papszuna przegrali. Tym razem to ekipa spod Jasnej Góry jedzie na stadion przy Kałuży w roli faworyta. Więcej w „Sporcie”


Święto pod Klimczokiem

Fot. Marcin Bulanda/PressFocus

Rekord Bielsko-Biała zwykle podejmuje rywali na swym kameralnym stadionie przy Startowej. Gdy jego działacze poznali terminarz III-ligowych rozgrywek, natychmiast sprawdzili datę meczu z Ruchem Chorzów, rezerwując Stadion Miejski na 26 września. Pamiętali bowiem o ostatniej wizycie „Niebieskich”, których przy Rychlińskiego wspierało ponad 1000 kibiców. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze w sobotnim wydaniu „Sportu”:
  • Relacje z piątkowych meczów ligowych PKO BP Ekstraklasy i Fortuna I ligi. Statystyki, opinie i komentarze
  • Zarówno to, co wydarzyło się dawniej, jak i ostatnie wydarzenia nie napawają optymizmem przed starciem „górali” w Gdańsku. Ale, być może, to dobry czas, by się przełamać?
  • Ostatni mecz w tej edycji europejskich pucharów świetnie obnażył plusy i minusy obecnej drużyny oraz wskazał aspekty, które muszą zostać poprawione, jeśli sezon 2020/21 w całości nie ma pójść na zmarnowanie
  • Piłkarze Miedzi muszą poprawić grę w defensywie, jeżeli myślą o wygranej z Koroną. Trener Jarosław Skrobacz nie zamierza zmieniać taktyki
  • W Kaliszu zespołowi BKS-u Stal Bielsko-Biała łatwo nie będzie. Oba kluby mają bowiem ambicje gry w play offie
  • PGE Skra podejmuje Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Jastrzębianie, opromienieni awansem do kolejnej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, jadą do Sosnowca, gdzie MKS Będzin tanio nie odda punktów
  • MŚ w kolarstwie szosowym. Katarzyna Niewiadoma i Michał Kwiatkowski pokazali całkiem niedawno, że są w dobrej dyspozycji. Oby wynikło z tego coś dobrego na trasie w Imoli
  • Z wielomiesięcznym opóźnieniem, w sobotę odbędzie się finał turnieju World Boxing Super Series w wadze junior ciężkiej. Na ringu w Monachium zmierzą się Kubańczyk Yuniel Dorticos (24 zw. – 22 KO, 1 por.) i Łotysz Mairis Briedis (26 zw. – 19 KO, 1 por.)

Fot. Krzysztof Porębski/PressFocus