Zobacz
Do góry

Prezes Ruchu mówi pas?

Ruch Chorzów wydał wielce znaczący komunikat związany z prezesem klubu.


Jan Chrapek, prezes Ruchu, oddał się we wtorek do dyspozycji rady nadzorczej spółki. Jego dymisji domagali się od dłuższego czasu kibice. Mówi się, że w najbliższych dniach zostanie ogłoszony konkurs na nowego prezesa chorzowskiego III-ligowca.

Przypomnijmy, że Ruch Chorzów spadł w minionym sezonie do III ligi. Kibice 14- krotnych mistrzów Polski już od dłuższego czasu żądali dymisji osób, które, według nich, są odpowiedzialne za szokującą degradację. Wśród nich był również Jan Chrapek. Ostatnio Janusz Paterman zrezygnował z członkostwa w radzie nadzorczej Ruchu Chorzów. Pod koniec maja rezygnację z zajmowanego stanowiska dyrektora sportowego złożył Marek Mandla.

Ruch Chorzów. Czas na dialog

Kibice chcą dialogu z władzami Chorzowa i radykalnych zmian we władzach Ruchu Chorzów. O rozwoju sytuacji w Ruchu będziemy informować.

 

Na zdjęciu: Jan Chrapek (w środku) oddał się do dyspozycji rady nadzorczej spółki.

 

ZACHĘCAMY DO NABYWANIA ELEKTRONICZNYCH WYDAŃ CYFROWYCH

e-wydania „SPORTU” znajdziesz TUTAJ

Komentarze

Więcej w III liga

Sport to regionalny dziennik sportowy wydawany w Katowicach, który istnieje na rynku nieprzerwanie od 1945 roku. Od sierpnia 2017 roku wydawcą dziennika jest WHIZZ S.A. Dziennikarze Sportu są obecni na najważniejszych światowych i ogólnopolskich imprezach sportowych. Na jego łamach bardziej szczegółowo niż gazety ogólnopolskie przedstawia lokalne zespoły i relacje z zawodów odbywających się w regionach, w których ukazuje się gazeta w postaci papierowej (w województwach: śląskim, opolskim, dolnośląskim, małopolskim).

Copyright © 2019 WHIZZ S.A. / Sportdziennik.com