Producent Ryckiego Edama we współpracy z gwiazdami ekranu promuje aktywny styl życia

Aktywność fizyczna i prawidłowe odżywianie to najważniejsze czynniki wpływające na dobrostan człowieka, dlatego Spółdzielnia Mleczarska Ryki od lat promuje aktywny styl życia uzupełniony zdrową i smaczną dietą.

Pod hasłem „Aktywni na SERio!” firma od lat angażuje się we wspieranie między innymi biegania, kajakarstwa, czy sportów balonowych. Spółdzielnia posiada dwa własne balony i współpracuje z kilkoma załogami, które pilotują je podczas cyklicznych zawodów. 

Dopełnieniem filozofii firmy w tych obszarach jest tworzenie produktów skierowanych do aktywnych (Rycki Edam Light) oraz zainteresowanych prostymi, tradycyjnymi recepturami (seria produktów – Prosty Skład). Jednym z priorytetów Spółdzielni jest także przyjazność dla środowiska, co przejawia się inwestycjami w oczyszczalnie ścieków, efektywność energetyczną (biały certyfikat) czy nowoczesne linie produkcyjne stosujące bardziej przyjazne środowisku opakowania. 

Aktywne gwiazdy w „Pytaniu na Śniadanie”

Zamiłowanie do tego co zdrowe, wiąże się z pasją do aktywności sportowej, w tym biegania, pływania i …latania! 

W myśl powyższego SM Ryki rozpoczęło promocję swojej akcji „Aktywni na SERio!” z wykorzystaniem telewizji i internetu. Na bazie współpracy z popularną telewizją śniadaniową, powstał sponsorowany cykl felietonów „Aktywne Lato z TVP”, w których osobowości telewizyjne prezentują swoje pasje sportowe, akcentując konieczność zdrowego odżywiania się m.in. ryckimi serami.

W kolejnych odcinkach, w niedzielne lipcowe poranki zobaczymy:

• aktorów – Tomasza Oświecińskiego wraz z córką Mają i wspólnie dzieloną pasję do jazdy konnej,

• znanych kucharzy – braci Michała i Jakuba Budników wraz z rodzinami przemierzających na rowerach i w balonach urocze zakątki Lubelszczyzny,

• aktora serialu „Barwy Szczęścia” – Jaspera Sołtysiewicza aktywnie spędzającego czas nad wodą w kajakach i motorówkach,

• aktorkę Alżbetę Lenską – miłośniczkę jogi i biegania.

Billboard sponsorski emitowany w TV

Lokowanie produktu i sponsoring programów w TVP jest uzupełniony działaniami w internecie, gdzie będzie można zobaczyć oryginalną animację nawiązującą do aktywności i właściwego żywienia. W ramach kampanii promowane są pozytywne wartości i proekologiczne zachowania, rozbudzana ciekawość świata, a przez informacje z dziedziny sportu i dietetyki propagowany jest aktywny i zdrowy styl życia.

Animacja „Aktywni na SERio” emitowana w internecie.

„Aktywni na SERio!” – w harmonii z naturą

Ryckie sery produkowane są z mleka najwyższej jakości z najczystszych terenów Lubelszczyzny. W ich recepturze znajdują się tylko niezbędne składniki. Sery powstają bez konserwantów, a użyte mleko pochodzi od krów odżywianych paszą bez GMO. Ryckie sery to produkty obfitujące w białko i wapń – pierwiastki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Spożywając dania z serami z Ryk dostarczamy organizmowi ważnych składników odżywczych, które dodają siły i energii.

W kampanii prezentowane są sery o Prostym Składzie, wyprodukowane tylko z 3 składników: mleka, soli i kultur bakterii. Rycki Edam, Rycki Maasdam oraz Rycki Koneser są odpowiedzią na potrzeby konsumentów, którzy poszukują produktów naturalnych, jak najmniej przetworzonych, o tradycyjnych recepturach. Druga pokazana w kampanii linia produktów to tradycyjnie naturalne: Rycki Edam, Rycki Edam Light (stworzony specjalnie z myślą o aktywnych) i Rycki Maasdam.

Wszystkie produkty zaprezentowane w kampanii zostały zamknięte w opakowaniach typu Flow Pack, wyprodukowanych przy mniejszym zużyciu energii i plastiku oraz łatwiejszych do recyklingu.

Więcej na www.smryki.pl

Źródło informacji: Vena Art Sp. z o.o.


Fot. materiały prasowe