Roszady. Drużyna całej Polski. Ach, te poniedziałki!

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.

 

Roszady w składzie

Fot. Grzegorz Radtke/400mm

Zabrzanie świętują jubileusz 70-lecia powstania i szykują się do wieczornego starcia z Arką. Wszyscy liczą na najlepszy urodzinowy prezent… czyli trzy punkty w meczu z gdynianami. Więcej w „Sporcie”

Byli drużyną całej Polski

Fot. Piotr Kucza/400mm

– Nikt się nie spodziewał, że chłopcom z Zabrza – bo tak o nas wtedy mówiono – uda się zaistnieć w tak wyjątkowy sposób również na arenie międzynarodowej – mówi Włodzimierz Lubański, legendarny napastnik Górnika. Więcej w „Sporcie”

Ach, te poniedziałki

poniedziałek
Fot. Michał Chwieduk/400mm

Dyktat telewizji, płacących miliony i miliardy za prawa do pokazywania rozgrywek sprawia jednak, że w całej Europie poniedziałki weszły do kalendarza ligowego. W poniedziałki kibice nie garną się do oglądnania z trybun swoich drużyn. Więcej w „Sporcie”

 

Jeszcze w sobotnim wydaniu „Sportu”:

  • Trener Legii Ricardo Sa Pinto docenia zespół Piasta Gliwice
  • Waldemar Fornalik: Liczę, że poradzimy sobie w Warszawie
  • Poprzednia wizyta Lecha w Sosnowcu zapadła kibicom z Kresowej w pamięć
  • Piotra Parzyszka nic nie rozprasza, a grudzień długo będzie pamiętał
  • Rzym czeka na „Pistolero”. Krzysztof Piątek zagra przeciwko AS Romie
  • PlusLiga. GieKSie potrzebna będzie perfekcja, aby wygrać z ZAKSĄ
  • MKS Dąbrowa Górnicza. Powrót Broussarda daje nadzieję

UWAGA, CZYTELNICY!

Z powodu trudności organizacyjnych jednego z dystrybutorów prasy dziennik „Sport” nie we wszystkich dotychczasowych punktach sprzedaży będzie dostępny. Za kłopoty – mamy nadzieję, że przejściowe – naszych Czytelników przepraszamy.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ „SPORT”?

„Sport” w niezmienionym nakładzie będzie dostępny w dobrze rozwiniętej sieci sprzedaży Kolportera i Garmondu, w salonikach prasowych, między innymi na dworcach i stacjach benzynowych, w dużych centrach handlowych i sklepach.