ROW 1964 Rybnik. Bramkarz z Pniówka

 

W sobotnim sparingu z Hutnikiem Kraków (4:2) sprawdzany był urodzony 3 marca 2003 roku wychowanek Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie Patryk Zapała, który ma za sobą występy w drużynach młodzieżowych GKS-u 1962 Jastrzębie, Wisły Kraków i Zagłębia Lubin, a obecnie jest zawodnikiem Pniówka 74 Pawłowice. Czy mierzący 183 centymetry golkiper znajdzie uznanie w oczach sztabu szkoleniowego III-ligowca z Rybnika?

W sobotnich meczach kontrolnych rybniczan z Pniówkiem 74 Pawłowice (0:3) i Hutnikiem zabrakło pomocnika, Pawła Mandrysza. – Tydzień temu, w sparingu z Polonią Łaziska Górne, doznałem urazu stawu skokowego, na szczęście lekkiego – powiedział „Mandi”. – To nic poważnego, ale rozlał mi się krwiak, więc niezbędna była tygodniowa rehabilitacja, w trakcie której chodziłem na zabiegi. W tym tygodniu wznawiam treningi, lecz jeszcze nie wiem, kiedy będę ćwiczył z zespołem.

Przy okazji warto zwrócić uwagę na wysoką dyspozycję strzelecką w zimowych sparingach Marcina Wodeckiego. 32-letni skrzydłowy w trzech meczach kontrolnych zdobył aż siedem bramek! Drugim snajperem ROW-u jest w tej chwili Jakub Kuczera. Napastnik, który 22 lutego skończy 17 lat, ma na swoim koncie 4 trafienia.

 

Na zdjęciu: Roland Buchała poszukuje bramkarza, który byłby zmiennikiem Kewina Paszka.

Komentarze