Selekcjoner rozpala żar. Niepewna przyszłość. Walka trwa!

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Selekcjoner rozpala w nas żar
Fot. Rafał Rusek / PressFocus

– Jestem podekscytowany tym, jak zespół pracuje i reaguje. Robimy to, czego chce od nas trener. Fajnie, że Paulo Sousa ma teraz więcej czasu. W marcu te okoliczności były – dla nas i dla trenera – zdecydowanie trudniejsze – mówi bramkarz reprezentacji Polski, Łukasz Fabiański. Więcej w „Sporcie”.


Przyszłość niepewna
Fot. Tomasz Kudala / PressFocus

W dużej grupie zawodników, którym 30 czerwca kończą się kontrakty z Górnikiem, jest Piotr Krawczyk. Wysoki napastnik trafił do Zabrza dwa lata temu, w tym samym czasie, co Erik Janża i Alasana Manneh. Został wypatrzony przez odpowiedzialnego w klubie za transfery Artura Płatka. Więcej w „Sporcie”.


Walka nadal trwa!
Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Bruk-Bet Termalica i Radomiak mają wszystko w swoich nogach. Jeszcze do niedawna wydawało się, że drużyna z małopolskiej wsi zapewni sobie awans w przedbiegach, ale punkty gubione na potęgę sprawiły, że teraz jeszcze nic nie jest pewne. Podobnie mają się sprawy w ekipie radomskiej, z tym że ta akurat znajduje się w wybitnej formie i wszystkich po kolei rozstawia po kątach. Więcej w „Sporcie”.


Jeszcze w poniedziałkowym wydaniu „Sportu”:
  • Wojciech Szczęsny był na trzech wielkich turniejach i wszystkie kończyły się dla niego pechowo. Na Euro 2020 ma coś do udowodnienia.
  • Piłkarze ręczni Azotów Puławy wygrali w Zabrzu 28:22 i odebrali gospodarzom miano trzeciej drużyny w kraju.
  • Bardzo emocjonujące spotkanie w Rybniku zakończyło się zwycięstwem ROW-u. Jednak nie wynik był w tym meczu najważniejszy.
  • Zawodnik Concordii Knurów i trenera Ireneusza Przywary, Dariusz Durkacz zapewnił sobie prawo startu w igrzyskach w Tokio.
  • Zwycięstwami Chorwata Dino Prizmicia i Czeszki Dominiki Salkovej zakończył się w sobotę na kortach Górnika Bytom turniej najwyższej rangi – Grade 1 – w cyklu ITF Juniors.

Foto główne: Rafał Rusek / PressFocus