Siatkarki BKS-u wciąż bez punktów

W ramach trzeciej kolejki TAURON Ligi siatkarki BKS-u BOSTIK Bielsko-Biała przegrały z zawodniczkami Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz 0:3.

Siatkarki BKS BOSTIK Bielsko-Biała przegrały dwa pierwsze spotkania nowego sezonu. Były to jednak starcia z wicemistrzyniami i mistrzyniami Polski, więc można było się spodziewać, że zawodniczkom BKS-u będzie trudno o zdobycz punktową.

Ich kolejne rywalki także zaczęły sezon od dwóch porażek. Sobotni pojedynek zapowiadał się zatem za zacięte starcie. Tak też było. Mecz był bardzo wyrównany, jednak dosyć niespodziewanie zamknął się w trzech setach. Drużyna z Bydgoszczy w każdym secie okazywała się minimalnie lepsza i wygrała 3:0.

BKS BOSTIK Bielsko-Biała – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 0:3
(20:25, 23:25, 23:25)

BKS: Borowczak (11), Polak, Janiuk (2), Świrad (2), Orvosova (16), Szlagowska (13), Drabek (libero) oraz Kazała, Chmielewska, Pierzchała (3) i Mazur (libero)
Pałac: Balmas (10), Bokan (11), Cassemiro (6), Majkowska (6), Bałdyga (3), Hage (12), Saad (libero) oraz Kobus i Szperlak (8)