Zobacz
Do góry

Silny argument. Zespół coraz lepszy. Najpierw rekord

W czwartkowym numerze „Sportu” bogaty serwis informacyjny z różnych dyscyplin i ciekawa publicystyka. W sam raz dla Ciebie!


Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.

Silny argument

Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Delegaci na zjazd PZPN usłyszą dużo dobrych rzeczy o polskiej piłce nożnej, tej reprezentacyjnej oczywiście. Ale mogą też pojawić się punkty zapalne. Więcej w „Sporcie”

Zespół coraz lepszy

Sebastian Walukiewicz
Fot. Adam Starszynski / PressFocus

Drużyna Czesława Michniewicza jest liderem grupy eliminacji Euro 2021. Pewnym, dodajmy, bo w czterech meczach zgromadziła 10 punktów. . Więcej w „Sporcie”

Najpierw rekord

Kamil Wilczek
Fot. Piotr Matusewicz / Press Focus

Rozmowa z Kamilem Wilczkiem, napastnikiem Broendby IF. Więcej w „Sporcie”

A POZA TYM W CZWARTKOWYM WYDANIU „SPORTU”

  • Chałaśkiewicz: Przed kadrą jeszcze sporo pracy
  • Piast Gliwice. Potwierdzić moc w Krakowie
  • Manneh musiał pokonać tysiące kilometrówKomentarze

Więcej w katowicki sport

Sport to regionalny dziennik sportowy wydawany w Katowicach, który istnieje na rynku nieprzerwanie od 1945 roku. Od sierpnia 2017 roku wydawcą dziennika jest WHIZZ S.A. Dziennikarze Sportu są obecni na najważniejszych światowych i ogólnopolskich imprezach sportowych. Na jego łamach bardziej szczegółowo niż gazety ogólnopolskie przedstawia lokalne zespoły i relacje z zawodów odbywających się w regionach, w których ukazuje się gazeta w postaci papierowej (w województwach: śląskim, opolskim, dolnośląskim, małopolskim).

Copyright © 2019 WHIZZ S.A. / Sportdziennik.com