„Skóra” warty wyprawki?

Chodzi mianowicie o występ w tym spotkaniu Patryka Skóreckiego (na zdjęciu). Popularny „Skóra” pauzował w czterech meczach i bez niego w składzie beniaminek I ligi zdobył aż 10 punktów (zwycięstwa z Odrą Opole, GKS-em Katowice i Bruk-Betem Termalicą Nieciecza oraz remis z Chrobrym Głogów).

Zasadnym zatem jest pytanie, czy warto mieszać w zwycięskim składzie, czy jednak zostawić Skóreckiego na ławce rezerwowych? Z drugiej strony „Skóra” w ostatnim meczu sparingowym z Puszczą Niepołomice zdobył dwa gole, więc dał wyraźny sygnał szkoleniowcowi, że jest w dobrej dyspozycji i… głodny gry. Kogo miałby zastąpić w wyjściowej jedenastce? Wszystko wskazuje na to, że zajmie miejsce Krzysztofa Gancarczyka.

Jastrzębianie muszą podreperować skromne konto punktowe w meczach na własnym boisku – w pięciu spotkaniach zdobyli tylko 5 „oczek”.

– Musimy wyjść na boisko z wiarą we własne umiejętności i zapomnieć o wcześniejszych porażkach. Tylko takie nastawienie pozwoli nam kontynuować dobrą passę – przekonuje szkoleniowiec GKS-u 1962, Jarosław Skrobacz. Dodajmy, że jego zespół po raz ostatni zszedł z boiska pokonany 4 sierpnia, gdy przegrał u siebie 0:2 z… Puszczą Niepołomice.