Skra Częstochowa – Górnik Polkowice. Pierwsza domowa porażka

W ramach rozgrywek II ligi piłkarze Skry Częstochowa przegrali z zawodnikami Górnika Polkowice 1:3.

Gracze Skry byli świadomi trudnego meczu, jednak na swoim terenie wygrali dotąd cztery z pięciu spotkań i na pewno liczyli na zdobycz punktową.

Rywale okazali się jednak za silnym zespołem. Do przerwy wygrywali 1:0 po bramce Piątkowskiego. Na początku drugiej części gry Piątkowski po raz kolejny wpisał się na listę strzelców, a trzynaście minut później Sobków zdobył gola na 3:0.

Honorowego gola dla Skry zdobył Brusiło.

W następnej kolejce Skra Częstochowa zagra na wyjeździe z Pogonią Siedlce.

Skra Częstochowa – Górnik Polkowice 1:3 (0:1)

0:1 Piątkowski, 39 min
0:2 Piąkowski, 47 min
0:3 Sobków, 60min
1:3 Brusiło, 72 min

Skra Częstochowa: Biegański – Mesjasz, Holik (68. Rogala), Brusiło, Napora, Pietraszkiewicz (46. Gołębiowski), Noiszewski (55. Kazimierowicz), Niedbała (63. Zieliński), Nocoń (69. Sinior), Olejnik, Wojtyra

Górnik Polkowice: Szymański – Fryzowicz, Kowalski-Haberek, Magdziak, Azikiewicz, Sobków, Danilczyk, Wacławczyk (69. Żołądź), Terpiłowski (35. Borkowski), Piątkowski (82. Opałacz), Baszak (82. Radziemski)