Skra Częstochowa. Testują aż miło!

Beniaminek I ligi wygrał sparingowy mecz w Truskolasach z Odrą Wodzisław 3:0. Sztab Skry przetestował w nim kilku zawodników.

Najwyraźniej któryś z nich otrzyma angaż w klubie z Loretańskiej. W ósmej minucie jeden z nich otworzył wynik spotkania. Był to jedyny warty odnotowania moment przed przerwą. Po niej było jednak lepiej. W 47 minucie do siatki Odry trafił Dawid Wojtyra. Kilka chwil później było już 3:0 po trafieniu Bartosza Baranowicza.

Było to drugie spotkanie Skry w okresie przygotowawczym do sezonu w pierwszej lidze. Poprzednio przegrali z Wisłą Płock 3:0. Kolejny rywal na rozkładzie będzie jeszcze bardziej wymagający. W niedziele Skra zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Mecz będzie zamknięty dla widzów oraz dziennikarzy.

Skra Częstochowa – Odra Wodzisław Śląski 3:0 (1:0)

Bramki: zawodnik testowany (8), D.Wojtyra (47), Baranowicz (53)

Skra: (skład wyjściowy) Kos – Brusiło, zawodnik testowany, Mesjasz, zawodnik testowany, Muniak, zawodnik testowany, Nocoń, Szymański, zawodnik testowany, Mas. Trener Jakub ROKOSA.

Odra: (skład wyjściowy) Riabowski – Lechowicz, Tymiński, Wiśniewski, Lenert, Musiolik, Tarka, Wodecki, Zdunek, Mielczarek, Migus. Trener Damian NOWAK.