Śląska klasa okręgowa wybiegnie na boiska

Piłkarze śląskiej klasy okręgowej w sobotę i niedzielę rozegrają drugą kolejkę sezonu 2020/2021. W dwóch grupach będzie to inauguracja rozgrywek.


Po pierwszej kolejce liderami są Sokół Orzech (I-Bytom), Piast II Gliwice (II-Zabrze), Lotnik Kościelec (II- Częstochowa-Lubliniec I), KS Panki (II – Częstochowa-Lubliniec II), Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie (IV – Katowice), Zagłębie II Sosnowiec (IV Sosnowiec), LKS Studzienice (V – Bielsko Biała – Tychy I), MKS Lędziny ( V – Bielsko Biała – Tychy II), Beskid 09 Skoczów (VI – I Skoczów) i Soła Rajcza w VI-II grupie – Żywiec).

W grupie III – Racibórz, III – Rybnik jeszcze nie rozegrano meczów i dla tych zespołów będą to pierwsze spotkania.

GRUPA I

BYTOM: Orzeł Miedary – Unia Strzybnica, Odra Miasteczko Śl. – Silesia Miechowice, Sokół Orzech – Orzeł Biały Brzeziny Śl., Olimpia Boruszowice – Czarni Kozłowa Góra – wszystkie w sobotę o 17.00, Górnik Bobrowniki Śl. pauzuje.

ZABRZE: Przyszłość Ciochowice – Piast II Gliwice, Concordia Knurów – Tęcza Wielowieś, ŁTS Łabędy – Czarni Pyskowice, Burza Borowa Wieś – Sośnica Gliwice, KS Rachowice – Gwiazda Chudów – wszystkie w sobotę o 17.00.

GRUPA II

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I: Grom Cykarzew – Zieloni Żarki, Piast Przyrów – Unia Rędziny, Gmina Kłomnice – Warta Mstów, Lotnik Kościelec – Orzeł Kiedrzyn – wszystkie w sobotę o 17.00, Sparta Szczekociny – Stradom-AJD Częstochowa – niedziela, 17.00.

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC II: MLKS Woźniki – Liswarta Krzepice, Jedność Boronów – Pogoń Kamyk, Unia Kalety – Sparta Lubliniec, Olimpia Truskolasy – KS Panki – wszystkie w sobotę o 17.00, Amator Golce – Promień Glinica – niedziela, 17.00.

GRUPA III

RACIBÓRZ: KS Krzanowice – LKS Krzyżanowice, Silesia Lubomia – Zameczek Czernica, LKS Nędza – Unia Racibórz – wszystkie w sobotę o 17.00, Naprzód Borucin – Czarni Gorzyce – [niedziela, 15.00], LKS Tworków – Dąb Gaszowice – niedziela, 17.00.

RYBNIK: Polonia Łaziska Rybnickie – MKS Radziejów, Granica Ruptawa – Polonia Marklowice, Płomień Połomia – Rymer Rybnik – wszystkie w sobotę o 17.00, Forteca Świerklany – Pierwszy Chwałowice, MKS Czerwionka – Gwiazda Skrzyszów – oba w niedzielę o 17.00.

GRUPA IV

KATOWICE: MK Górnik Katowice – Górnik 09 Mysłowice – sobota, 11.00, Podlesianka Katowice – Urania Ruda Śl., Orzeł Mokre – Wawel Wirek, Naprzód Lipiny – Sparta Katowice – wszystkie w sobotę o 17.00, GKS II Katowice – Siemianowiczanka – niedziela, 18.00, Pogoń Imielin pauzuje.

SOSNOWIEC: Zagłębie II Sosnowiec – Cyklon Rogoźnik, Górnik Wojkowice – Błękitni Sarnów – oba w sobotę o 11.00, Górnik Piaski – Źródło Kromołów, Tęcza Błędów – Ostoja Żelisławice, Niwy Brudzowice – Unia Ząbkowice – wszystkie w sobotę o 17.00.

GRUPA V

BIELSKO-BIAŁA-TYCHY I: Czarni Jaworze – LKS Studzienice – sobota, 16.00, BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Rudołtowice-Ćwiklice – sobota, 17.00, MRKS II Czechowice-Dziedzice – Rekord II Bielsko-Biała – [niedziela, 16.00], LKS Wisła Wlk. – LKS Łąka – niedziela, 17.00, ZET Tychy pauzuje.

BIELSKO-BIAŁA-TYCHY II: GTS Bojszowy – LKS Bestwina – sobota, 11.00, MKS Lędziny – Ogrodnik Cielmice, Piast Bieruń Nowy – Sokół Wola, Pionier Pisarzowice – Pasjonat Dankowice – wszystkie w sobotę o 17.00, KS Bestwinka – Przełom Kaniów – niedziela, 17.00.

GRUPA VI

SKOCZÓW: Olimpia Goleszów – Spójnia Zebrzydowice – sobota, 16.00, Błyskawica Drogomyśl – Tempo Puńców, Beskid Skoczów – LKS Pruchna, Wisła Strumień – Cukrownik Chybie – wszystkie w sobotę o 17.00, LKS Pogórze – WSS Wisła – niedziela, 11.00.

ŻYWIEC: Podhalanka Milówka – Góral Istebna, Bory Pietrzykowice – Góral Żywiec, Metal-Skałka Żabnica – Metal Węgierska Górka – wszystkie w sobotę o 16.00, Soła Rajcza – LKS Ujsoły – niedziela, 15.00, Koszarawa Żywiec pauzuje.

Na zdjęciu: Piłkarze Sokoła Orzech zagrzewają się przed meczem.

Fot. Facebook

Komentarze