Śląska klasa okręgowa. Zobacz wyniki i tabele grup!

Kolejna runda rozgrywek w śląskiej klasie okręgowej zaliczona. Zobacz, kto jest liderem, a kto już ma kłopoty z dotrzymaniem kroku najlepszym.


GRUPA I

BYTOM: Silesia Miechowice – Unia Strzybnica 4:4, Olimpia Boruszowice – Odra Miasteczko Śl. 0:4, Orzeł Biały Brzeziny Śl. – Górnik Bobrowniki Śl. 5:1, Czarni Kozłowa Góra – Orzeł Miedary 0:9, Sokół Orzech pauzował.

1. Miedary 7 21 34:8

2. Miasteczko Śl. 7 16 16:8

3. Miechowice 7 10 19:13

4. Orzech 7 10 15:12

5. Boruszowice 7 9 18:22

6. Bobrowniki Śl. 7 8 14:17

Brzeziny Śl. 7 8 14:17

8. Strzybnica 8 8 16:24

9. Kozłowa Góra 7 0 4:29


ZABRZE: Piast II Gliwice – Sośnica Gliwice 4:0, KS Rachowice – ŁTS Łabędy 4:2, Gwiazda Chudów – Concordia Knurów 4:0, Czarni Pyskowice – Tęcza Wielowieś 1:1, Przyszłość Ciochowice – Burza Borowa Wieś przełożony na 16 września.

1. Piast II 8 21 34:9

2. Chudów 8 14 21:15

3. Pyskowice 8 13 13:9

4. Rachowice 8 12 13:14

5. Ciochowice 7 11 18:13

6. Łabędy 8 11 16:16

7. Sośnica 8 8 7:12

8. Wielowieś 8 7 8:17

9. Borowa Wieś 7 6 8:19

10. Knurów 8 2 7:21


GRUPA II

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I: Lotnik Kościelec – Grom Cykarzew 5:0, Unia Rędziny – Warta Mstów 2:2, Zieloni Żarki – Stradom-AJD Częstochowa 3:2, Piast Przyrów – Sparta Szczekociny 4:0, Orzeł Kiedrzyn – Gmina Kłomnice 1:2.

1. Żarki 7 21 26:5

2. Przyrów 7 13 13:8

3. Mstów 7 11 16:10

4. Kościelec 7 11 12:9

5. Stradom-AJD 7 10 14:15

6. Kłomnice 7 10 7:14

7. Rędziny 7 9 13:9

8. Szczekociny 7 7 9:22

9. Kiedrzyn 7 5 11:13

10. Cykarzew 7 1 5:21


CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC II: Jedność Boronów – Olimpia Truskolasy 5:0, Promień Glinica – MLKS Woźniki 0:6, Pogoń Kamyk – Sparta Lubliniec 2:0, Liswarta Krzepice – KS Panki 1:1, Amator Golce – Unia Kalety 2:3.

1. Woźniki 7 19 20:4

2. Krzepice 7 14 16:9

3. Kalety 6 12 15:12

4. Panki 6 10 18:9

5. Golce 7 10 15:13

6. Kamyk 6 9 9:9

7. Lubliniec 7 9 10:14

8. Boronów 7 8 13:12

9. Glinica 6 4 8:17

10. Truskolasy 7 0 4:29


GRUPA III

RACIBÓRZ: Czarni Gorzyce – LKS Tworków 6:1, Unia Racibórz – KS Krzanowice 9:0, Zameczek Czernica – Dąb Gaszowice 1:0, Naprzód Borucin – Silesia Lubomia 2:2, LKS Nędza – LKS Krzyżanowice 0:1.

1. Racibórz 7 15 27:10

2. Gorzyce 7 15 20:16

3. Tworków 7 15 19:15

4. Nędza 7 13 13:10

5. Borucin 7 10 23:18

6. Krzyżanowice 7 10 12:14

7. Lubomia 7 7 7:8

8. Krzanowice 7 6 12:23

9. Gaszowice 7 6 8:20

10. Czernica 7 5 8:15


RYBNIK: Granica Ruptawa – Pierwszy Chwałowice 1:4, Polonia Marklowice – Forteca Świerklany 1:4, Płomień Połomia – Polonia Łaziska Rybnickie 5:3, MKS Radziejów – Gwiazda Skrzyszów 0:2, Rymer Rybnik – MKS Czerwionka 4:0.

1. Połomia 7 16 19:12

2. Chwałowice 7 13 16:6

3. Skrzyszów 7 13 12:9

4. Świerklany 7 12 15:11

5. Marklowice 7 12 13:11

6. Łaziska Ryb. 7 10 11:12

7. Ruptawa 7 8 14:16

8. Rymer 7 7 10:12

9. Radziejów 7 5 9:15

10. Czerwionka 7 1 3:18


GRUPA IV

KATOWICE: Urania Ruda Śl. – Naprzód Lipiny 2:3, Wawel Wirek – Podlesianka Katowice 2:6, Pogoń Imielin – Orzeł Mokre 2:0, Siemianowiczanka – Sparta Katowice 1:3, GKS II Katowice – MK Górnik Katowice 3:3, Górnik 09 Mysłowice pauzował.

1. Podlesianka 6 18 25:5

2. Sparta 6 15 17:5

3. Imielin 5 12 14:7

4. MK Górnik 6 11 10:8

5. Mysłowice 6 9 9:11

6. Siemianowiczanka 6 8 9:9

7. Lipiny 6 7 8:16

8. GKS II 3 4 6:6

9. Mokre 4 1 4:9

10. Wawel 7 1 7:22

11. Urania 5 0 6:17


SOSNOWIEC: Źródło Kromołów – Unia Ząbkowice 7:1, Cyklon Rogoźnik – Górnik Piaski 5:1, Ostoja Żelisławice – Błękitni Sarnów 3:0, Tęcza Błędów – Niwy Brudzowice 1:3, Zagłębie II Sosnowiec – Górnik Wojkowice 1:1.

1. Brudzowice 7 18 24:7

2. Rogoźnik 7 17 19:9

3. Błędów 7 13 26:12

4. Wojkowice 7 13 15:9

5. Zagłębie II 7 11 16:12

6. Kromołów 7 10 18:13

7. Żelisławice 7 7 11:24

8. Sarnów 7 6 7:19

9. Ząbkowice 7 5 14:23

10. Piaski 7 0 5:27


GRUPA V

BIELSKO-BIAŁA-TYCHY I: LKS Studzienice – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1:1, MRKS II Czechowice-Dziedzice – Czarni Jaworze 1:1, ZET Tychy – LKS Wisła Wlk. 2:1, Rekord II Bielsko-Biała – BKS Stal Bielsko-Biała 6:1, LKS Łąka pauzował.

1. Rekord II 6 16 27:10

2. Studzienice 8 16 18:8

3. Jaworze 7 13 13:10

4. Łąka 5 7 12:10

5. ZET 7 6 10:17

6. Rudołtowice 6 5 10:14

7. MRKS II 4 3 6:8

8. Wisła Wlk. 5 3 4:15

9. BKS Stal 4 1 5:13


BIELSKO-BIAŁA-TYCHY II: Sokół Wola – Ogrodnik Cielmice 0:2, KS Bestwinka – Pionier Pisarzowice 2:0, LKS Bestwina – MKS Lędziny 1:3, GTS Bojszowy – Piast Bieruń Nowy 8:1, Pasjonat Dankowice – Przełom Kaniów 0:1.

1. Lędziny 8 21 41:8

2. Bojszowy 8 20 26:10

3. Bestwina 8 13 20:12

4. Dankowice 7 13 15:7

5. Cielmice 8 13 11:9

6. Bestwinka 8 12 15:13

7. Bieruń N. 8 11 13:22

8. Pisarzowice 6 3 5:18

9. Kaniów 8 3 4:31

10. Wola 7 1 8:28


GRUPA VI

SKOCZÓW: LKS Pruchna – Olimpia Goleszów 3:0, Tempo Puńców – Cukrownik Chybie 5:0, Spójnia Zebrzydowice – WSS Wisła 2:3, Błyskawica Drogomyśl – LKS Pogórze 6:0, Beskid Skoczów – Wisła Strumień 2:2.

1. Skoczów 6 16 32:8

2. Wisła 7 15 16:12

3. Puńców 6 14 21:5

4. Drogomyśl 7 14 22:10

5. Pruchna 7 12 15:21

6. Zebrzydowice 7 8 15:16

7. Strumień 7 6 8:16

8. Chybie 7 6 12:22

9. Pogórze 7 4 9:27

10. Goleszów 7 1 8:21


ŻYWIEC: Bory Pietrzykowice – Podhalanka Milówka 2:1, Metal-Skałka Żabnica – Soła Rajcza 1:2, Góral Żywiec – LKS Ujsoły 0:0, Koszarawa Żywiec – Góral Istebna 9:1, Metal Węgierska Górka pauzował.

1. Góral 7 16 17:7

2. Koszarawa 5 13 19:5

3. Rajcza 6 13 19:9

4. Pietrzykowice 6 10 13:14

5. Milówka 6 9 15:10

6. Węgierska G. 6 7 16:14

7. Żabnica 6 5 9:12

8. Istebna 6 3 7:25

9. Ujsoły 6 1 5:24

Na zdjęciu: Czarni Gorzyce wygrali z LKS Tworków 6:1.

Fot. Facebook/czarnigorzyce

Komentarze