Śląska klasa okręgowa. Zobacz wyniki i tabele grup!

Kolejna runda rozgrywek w śląskiej klasie okręgowej zaliczona. Zobacz, kto jest liderem, a kto już ma kłopoty z dotrzymaniem kroku najlepszym.


GRUPA I

BYTOM: Górnik Bobrowniki Śl. – Silesia Miechowice 0:1, Orzeł Miedary – Orzeł Biały Brzeziny Śl. 3:1, Odra Miasteczko Śl. – Czarni Kozłowa Góra 4:0, Sokół Orzech – Olimpia Boruszowice 2:2, Unia Strzybnica pauzowała.

1. Miedary 8 24 37:9

2. Miasteczko Śl. 8 19 20:8

3. Miechowice 8 13 20:13

4. Orzech 8 11 17:14

5. Boruszowice 8 10 20:24

6. Bobrowniki Śl. 8 8 14:18

7. Brzeziny Śl. 8 8 15:20

8. Strzybnica 8 8 16:24

9. Kozłowa Góra 8 0 4:33


ZABRZE: Piast II Gliwice – Czarni Pyskowice 11:0, Concordia Knurów – Sośnica Gliwice 1:3, ŁTS Łabędy – Gwiazda Chudów 3:0, Burza Borowa Wieś – KS Rachowice 2:2, Tęcza Wielowieś – Przyszłość Ciochowice 0:6.

1. Piast II 9 24 45:9

2. Ciochowice 8 14 24:13

3. Chudów 9 14 21:18

4. Łabędy 9 14 19:16

5. Rachowice 9 13 15:16

6. Pyskowice 9 13 13:20

7. Sośnica 9 11 10:13

8. Borowa Wieś 8 7 10:21

9. Wielowieś 9 7 8:23

10. Knurów 9 2 8:24


GRUPA II

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I: Grom Cykarzew – Gmina Kłomnice 0:0, Stradom-AJD Częstochowa – Piast Przyrów 1:0, Warta Mstów – Zieloni Żarki 5:1, Lotnik Kościelec – Unia Rędziny 0:2, Sparta Szczekociny – Orzeł Kiedrzyn 4:2.

1. Żarki 8 21 27:10

2. Mstów 8 14 21:11

3. Przyrów 8 13 13:9

4. Stradom-AJD 8 13 15:15

5. Rędziny 8 12 15:9

6. Kościelec 8 11 12:11

7. Kłomnice 8 11 7:14

8. Szczekociny 8 10 13:24

9. Kiedrzyn 8 5 13:17

10. Cykarzew 8 2 5:21


CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC II: Promień Glinica – Pogoń Kamyk 0:5, MLKS Woźniki – Unia Kalety 0:0, Olimpia Truskolasy – Amator Golce 3:4, KS Panki – Jedność Boronów 3:1, Sparta Lubliniec – Liswarta Krzepice – poniedziałek, 19.00.

1. Woźniki 8 20 20:4

2. Panki 8 16 25:11

3. Krzepice 7 14 16:9

4. Golce 8 13 19:16

5. Kalety 7 13 15:12

6. Kamyk 7 12 14:9

7. Lubliniec 7 9 10:14

8. Boronów 8 8 14:15

9. Glinica 8 4 9:26

10. Truskolasy 8 0 7:33


GRUPA III

RACIBÓRZ: LKS Krzyżanowice – Dąb Gaszowice 2:0, KS Krzanowice – Zameczek Czernica 0:3, Silesia Lubomia – Czarni Gorzyce 0:2, LKS Nędza – Naprzód Borucin 1:5, LKS Tworków – Unia Racibórz 3:1.

1. Gorzyce 8 18 22:16

Tworków 8 18 22:16

3. Racibórz 8 15 28:13

4. Borucin 8 13 28:19

5. Krzyżanowice 8 13 14:14

6. Nędza 8 13 14:15

7. Czernica 8 8 11:15

8. Lubomia 8 7 7:10

9. Krzanowice 8 6 12:26

10. Gaszowice 8 6 8:22


RYBNIK: Pierwszy Chwałowice – Gwiazda Skrzyszów 0:2, Forteca Świerklany – MKS Radziejów 6:1, MKS Czerwionka – Polonia Marklowice 0:0, Granica Ruptawa – Płomień Połomia 1:1, Polonia Łaziska Rybnickie – Rymer Rybnik 2:5.

1. Połomia 8 17 20:13

2. Skrzyszów 8 16 14:9

3. Świerklany 8 15 21:12

4. Chwałowice 8 13 16:8

5. Marklowice 8 13 13:11

6. Rymer 8 10 15:14

7. Łaziska Ryb. 8 10 13:17

8. Ruptawa 8 9 15:17

9. Radziejów 8 5 10:21

10. Czerwionka 8 2 3:18


GRUPA IV

KATOWICE: MK Górnik Katowice – Pogoń Imielin 3:3, Sparta Katowice – Urania Ruda Śl. 3:0, Podlesianka Katowice – Orzeł Mokre 2:0, Naprzód Lipiny – GKS II Katowice 2:2, Górnik 09 Mysłowice – Siemianowiczanka 1:2, Wawel Wirek pauzował.

1. Podlesianka 7 21 27:5

2. Sparta 7 18 20:5

3. Imielin 6 13 17:10

4. MK Górnik 7 12 13:11

5. Siemianowiczanka 7 11 11:10

6. Mysłowice 7 9 10:13

7. GKS II 5 8 13:9

8. Lipiny 7 8 10:18

9. Mokre 5 1 4:11

10. Wawel 7 1 7:22

11. Urania 7 0 7:25


SOSNOWIEC: Unia Ząbkowice – Tęcza Błędów 0:5, Górnik Piaski – Górnik Wojkowice 0:5, Błękitni Sarnów – Źródło Kromołów 0:2, Cyklon Rogoźnik – Ostoja Żelisławice 2:2, Niwy Brudzowice – Zagłębie II Sosnowiec 4:1.

1. Brudzowice 8 21 28:8

2. Rogoźnik 8 18 21:11

3. Błędów 8 16 31:12

4. Wojkowice 8 16 20:9

5. Kromołów 8 13 20:13

6. Zagłębie II 8 11 17:16

7. Żelisławice 8 8 13:26

8. Sarnów 8 6 7:21

9. Ząbkowice 8 5 14:28

10. Piaski 8 0 5:32


GRUPA V

BIELSKO-BIAŁA TYCHY I: LKS Rudołtowice-Ćwiklice – ZET Tychy 0:2, BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Łąka 3:2, Czarni Jaworze – Rekord II Bielsko-Biała 1:2, LKS Wisła Wlk. – MRKS II Czechowice-Dziedzice 4:4, LKS Studzienice pauzował.

1. Rekord II 8 22 33:12

2. Studzienice 8 16 18:8

3. Jaworze 8 13 14:12

4. ZET 8 9 12:17

5. Łąka 7 7 17:18

6. BKS Stal 6 7 11:15

7. Wisła Wlk. 7 7 13:22

8. Rudołtowice 8 5 10:19

9. MRKS II 6 4 11:16


BIELSKO-BIAŁA TYCHY II: Ogrodnik Cielmice – KS Bestwinka 1:1, MKS Lędziny – Pasjonat Dankowice 0:1, Piast Bieruń Nowy – LKS Bestwina 0:2, Pionier Pisarzowice – GTS Bojszowy 1:3, Przełom Kaniów – Sokół Wola 1:2.

1. Bojszowy 9 23 29:11

2. Lędziny 9 21 41:9

3. Dankowice 9 19 19:9

4. Bestwina 9 16 22:12

5. Cielmice 9 14 12:10

6. Bestwinka 9 13 16:14

7. Bieruń N. 9 11 13:24

8. Wola 8 4 10:29

9. Pisarzowice 8 3 8:24

10. Kaniów 9 3 5:33


GRUPA VI

SKOCZÓW: LKS Pogórze – Beskid Skoczów 2:1, Olimpia Goleszów – Wisła Strumień 3:1, WSS Wisła – Błyskawica Drogomyśl 2:4, Cukrownik Chybie – Spójnia Zebrzydowice 0:1, LKS Pruchna – Tempo Puńców 0:4.

1. Puńców 7 17 25:5

2. Drogomyśl 8 17 26:12

3. Skoczów 7 16 33:10

4. Wisła 8 15 18:16

5. Pruchna 8 12 15:25

6. Zebrzydowice 8 11 16:16

7. Pogórze 8 7 11:28

8. Strumień 8 6 9:19

9. Chybie 8 6 12:23

10. Goleszów 8 4 11:22


ŻYWIEC: LKS Ujsoły – Koszarawa Żywiec 1:2, Metal Węgierska Górka – Góral Żywiec 1:4, Podhalanka Milówka – Metal-Skałka Żabnica 3:2, Góral Istebna – Bory Pietrzykowice 2:3, Soła Rajcza pauzowała.

1. Góral 8 19 21:8

2. Koszarawa 6 16 21:6

3. Rajcza 6 13 19:9

4. Pietrzykowice 7 13 16:16

5. Milówka 7 12 18:12

6. Węg. Górka 7 7 17:18

7. Żabnica 7 5 11:15

8. Istebna 7 3 9:28

9. Ujsoły 7 1 6:26


Na zdjęciu: Radość piłkarzy MK Górnika Katowice po zdobyciu bramki. Tym razem remis 3:3 Pogonią Imielin.

Fot. facebook/mkgornik

Komentarze