Śląska klasa okręgowa. Zobacz wyniki i tabele grup!
Kolejna runda rozgrywek w śląskiej klasie okręgowej zaliczona. Zobacz, kto jest liderem, a kto już ma kłopoty z dotrzymaniem kroku najlepszym.
GRUPA I
BYTOM: Górnik Bobrowniki Śl. – Unia Strzybnica 3:3, Orzeł Miedary – Silesia Miechowice 9:1, Sokół Orzech – Czarni Kozłowa Góra 4:2, Odra Miasteczko Śl. – Orzeł Biały Brzeziny Śl. 1:1, Olimpia Boruszowice pauzowała.
1. Miedary 9 27 46:10
2. Miasteczko Śl. 9 20 21:9
3. Orzech 9 14 21:16
4. Miechowice 9 13 21:22
5. Boruszowice 8 10 20:24
6. Bobrowniki Śl. 9 9 17:21
7. Brzeziny Śl. 9 9 16:21
8. Strzybnica 9 9 19:27
9. Kozłowa Góra 9 0 6:37
ZABRZE: Piast II Gliwice – Tęcza Wielowieś 3:1, Przyszłość Ciochowice – KS Rachowice 1:0, Burza Borowa Wieś – Gwiazda Chudów 2:1, ŁTS Łabędy – Sośnica Gliwice 1:1, Concordia Knurów – Czarni Pyskowice 3:0.
1. Piast II 10 27 48:10
2. Ciochowice 10 20 29:14
3. Łabędy 10 15 20:17
4. Chudów 10 14 22:20
5. Rachowice 10 13 15:17
6. Pyskowice 10 13 13:23
7. Sośnica 10 12 11:14
8. Borowa Wieś 10 10 13:26
9. Wielowieś 10 7 9:26
10. Knurów 10 5 11:24
GRUPA II
CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I: Zieloni Żarki – Lotnik Kościelec 5:1, Unia Rędziny – Grom Cykarzew 5:1, Piast Przyrów – Warta Mstów 3:1, Orzeł Kiedrzyn – Stradom-AJD Częstochowa 2:4, Gmina Kłomnice – Sparta Szczekociny 1:3.
1. Żarki 9 24 32:11
2. Przyrów 9 16 16:10
3. Stradom-AJD 9 16 19:17
4. Rędziny 9 15 20:10
5. Mstów 9 14 22:14
6. Szczekociny 9 13 16:25
7. Kościelec 9 11 13:16
8. Kłomnice 9 11 8:17
9. Kiedrzyn 9 5 15:21
10. Cykarzew 9 2 6:26
CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC II: Liswarta Krzepice – Promień Glinica 5:0, Jedność Boronów – Sparta Lubliniec 4:3, Unia Kalety – Olimpia Truskolasy 1:0, Pogoń Kamyk – MLKS Woźniki 2:0, Amator Golce – KS Panki 3:6.
1. Woźniki 9 20 20:6
2. Panki 9 19 31:14
3. Krzepice 9 18 22:10
4. Kalety 8 16 16:12
5. Kamyk 8 15 16:9
6. Golce 9 13 22:22
7. Boronów 9 11 18:18
8. Lubliniec 9 10 14:19
9. Glinica 9 4 9:31
10. Truskolasy 9 0 7:34
GRUPA III
RACIBÓRZ: Czarni Gorzyce – LKS Nędza 1:1, Unia Racibórz – Silesia Lubomia 2:2, Zameczek Czernica – LKS Tworków 0:4, Naprzód Borucin – LKS Krzyżanowice 3:3, Dąb Gaszowice – KS Krzanowice 2:3.
1. Tworków 9 21 26:16
2. Gorzyce 9 19 23:17
3. Racibórz 9 16 30:15
4. Borucin 9 14 31:22
5. Krzyżanowice 9 14 17:17
6. Nędza 9 14 15:16
7. Krzanowice 9 9 15:28
8. Lubomia 9 8 9:12
9. Czernica 9 8 11:19
10. Gaszowice 9 6 10:25
RYBNIK: Płomień Połomia – Pierwszy Chwałowice 1:3, Rymer Rybnik – Granica Ruptawa 1:8, MKS Radziejów – MKS Czerwionka 4:4, Gwiazda Skrzyszów – Forteca Świerklany 1:2, Polonia Marklowice – Polonia Łaziska Rybnickie 3:1.
1. Świerklany 9 18 23:13
2. Połomia 9 17 21:16
3. Chwałowice 9 16 19:9
4. Marklowice 9 16 16:12
5. Skrzyszów 9 16 15:11
6. Ruptawa 9 12 23:18
7. Rymer 9 10 16:22
8. Łaziska Ryb. 9 10 14:20
9. Radziejów 9 6 14:25
10. Czerwionka 9 3 7:22
GRUPA IV
KATOWICE: Siemianowiczanka – Wawel Wirek 2:2, Orzeł Mokre – MK Górnik Katowice 3:2, Pogoń Imielin – Naprzód Lipiny 6:2, GKS II Katowice – Sparta Katowice 7:0, Urania Ruda Śl. – Górnik 09 Mysłowice przełożony, Podlesianka Katowice pauzowała.
1. Podlesianka 8 21 28:7
2. Sparta 8 18 20:12
3. Imielin 7 16 23:12
4. GKS II 7 14 22:10
5. MK Górnik 8 12 15:14
6. Siemianowiczanka 8 12 13:12
7. Mysłowice 7 9 10:13
8. Lipiny 8 8 12:24
9. Mokre 7 7 9:14
10. Wawel 8 2 9:24
11. Urania 8 0 8:27
SOSNOWIEC: Górnik Wojkowice – Niwy Brudzowice 2:0, Ostoja Żelisławice – Górnik Piaski 5:3, Źródło Kromołów – Cyklon Rogoźnik 1:1, Tęcza Błędów – Błękitni Sarnów 5:2, Zagłębie II Sosnowiec – Unia Ząbkowice 6:0.
1. Brudzowice 9 21 28:10
2. Błędów 9 19 36:14
3. Wojkowice 9 19 22:9
4. Rogoźnik 9 19 22:12
5. Zagłębie II 9 14 23:16
6. Kromołów 9 14 21:14
7. Żelisławice 9 11 18:29
8. Sarnów 9 6 9:26
9. Ząbkowice 9 5 14:34
10. Piaski 9 0 8:37
GRUPA V
BIELSKO-BIAŁA-TYCHY I: Czarni Jaworze – LKS Łąka 1:1, ZET Tychy – MRKS II Czechowice-Dziedzice 3:1, LKS Wisła Wlk. – Rekord II Bielsko-Biała 1:4, BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Studzienice 2:1, LKS Rudołtowice-Ćwiklice pauzował.
1. Rekord II 9 25 37:13
2. Studzienice 9 16 19:10
3. Jaworze 9 14 15:13
4. BKS Stal 8 13 19:19
5. ZET 9 12 15:18
6. Łąka 9 11 25:22
7. Wisła Wlk. 9 7 17:32
8. Rudołtowice 8 5 10:19
9. MRKS II 8 4 15:26
BIELSKO-BIAŁA-TYCHY II: MKS Lędziny – Sokół Wola 4:0, Pionier Pisarzowice – LKS Bestwina 2:6, Piast Bieruń Nowy – Pasjonat Dankowice 0:0, Przełom Kaniów – Ogrodnik Cielmice 2:5, KS Bestwinka – GTS Bojszowy 2:2.
1. Lędziny 10 24 45:9
2. Bojszowy 10 24 31:13
3. Dankowice 10 20 19:9
4. Bestwina 10 19 28:14
5. Cielmice 10 17 17:12
6. Bestwinka 10 14 18:16
7. Bieruń N. 10 12 13:24
8. Pisarzowice 10 6 16:31
9. Wola 10 4 11:39
10. Kaniów 10 3 7:38
GRUPA VI
SKOCZÓW: Spójnia Zebrzydowice – LKS Pruchna 4:1, Błyskawica Drogomyśl – Cukrownik Chybie 7:1, Beskid Skoczów – WSS Wisła 6:0, Wisła Strumień – LKS Pogórze 4:1, Tempo Puńców – Olimpia Goleszów 4:0.
1. Skoczów 9 22 42:10
2. Puńców 9 20 29:8
3. Drogomyśl 9 20 33:13
4. Wisła 9 15 18:22
5. Zebrzydowice 9 14 20:17
6. Pruchna 9 12 16:29
7. Strumień 9 9 13:20
8. Pogórze 9 7 12:32
9. Chybie 9 6 13:30
10. Goleszów 9 4 11:26
ŻYWIEC: Koszarawa Żywiec – Metal Węgierska Górka 6:0, Bory Pietrzykowice – LKS Ujsoły 3:1, Metal-Skałka Żabnica – Góral Istebna 5:1, Soła Rajcza – Podhalanka Milówka 1:4, Góral Żywiec pauzował.
1. Koszarawa 7 19 27:6
2. Góral 8 19 21:8
3. Pietrzykowice 8 16 19:17
4. Milówka 8 15 22:12
5. Rajcza 7 13 20:13
6. Żabnica 8 8 15:16
7. Węg. Górka 8 7 17:24
8. Istebna 8 3 10:33
9. Ujsoły 8 1 7:29
Fot. Facebook/ksburzaborowawieś