Śląska klasa okręgowa. Zobacz wyniki i tabele grup!

Kolejna runda rozgrywek w śląskiej klasie okręgowej zaliczona. Zobacz, kto jest liderem, a kto już ma kłopoty z dotrzymaniem kroku najlepszym.


GRUPA I

BYTOM: Unia Strzybnica – Orzeł Miedary 1:5, Silesia Miechowice – Odra Miasteczko Śl. 2:3, Orzeł Biały Brzeziny Śl. – Sokół Orzech 2:2, Czarni Kozłowa Góra – Olimpia Boruszowice 0:3, Górnik Bobrowniki Śl. pauzował.

1. Miedary 10 30 51:11

2. Miasteczko Śl. 10 23 24:11

3. Orzech 10 15 23:18

4. Boruszowice 9 13 23:24

5. Miechowice 10 13 23:25

6. Brzeziny Śl. 10 10 18:23

7. Bobrowniki Śl. 9 9 17:21

8. Strzybnica 10 9 20:32

9. Kozłowa Góra 10 0 6:40


ZABRZE: Piast II Gliwice – Przyszłość Ciochowice 7:3, Sośnica Gliwice – Burza Borowa Wieś 1:2, Czarni Pyskowice – ŁTS Łabędy 0:5, Gwiazda Chudów – KS Rachowice 6:1, Tęcza Wielowieś – Concordia Knurów 2:2.

1. Piast II 11 30 55:13

2. Ciochowice 11 20 32:21

3. Łabędy 11 18 25:17

4. Chudów 11 17 28:21

5. Rachowice 11 13 16:23

6. Borowa Wieś 11 13 15:27

7. Pyskowice 11 13 13:28

8. Sośnica 11 12 12:16

9. Wielowieś 11 8 11:28

10. Knurów 11 6 13:26


GRUPA II

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I: Zieloni Żarki – Unia Rędziny 1:4, Grom Cykarzew – Sparta Szczekociny 1:2, Gmina Kłomnice – Stradom-AJD Częstochowa 2:2, Orzeł Kiedrzyn – Warta Mstów 2:2, Piast Przyrów – Lotnik Kościelec 1:3.

1. Żarki 10 24 33:15

2. Rędziny 10 18 24:11

3. Stradom-AJD 10 17 21:19

4. Przyrów 10 16 17:13

5. Szczekociny 10 16 18:26

6. Mstów 10 15 24:16

7. Kościelec 10 14 16:17

8. Kłomnice 10 12 10:19

9. Kiedrzyn 10 6 17:23

10. Cykarzew 10 2 7:28


CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC II: MLKS Woźniki – Olimpia Truskolasy 0:4, Unia Kalety – KS Panki 2:2, Amator Golce – Sparta Lubliniec 0:2, Jedność Boronów – Promień Glinica 2:0, Liswarta Krzepice – Pogoń Kamyk 0:0.

1. Panki 10 20 33:16

2. Woźniki 10 20 20:10

3. Krzepice 10 19 22:10

4. Kalety 9 17 18:14

5. Kamyk 9 16 16:9

6. Boronów 10 14 20:18

7. Golce 10 13 22:24

8. Lubliniec 10 13 16:19

9. Glinica 10 4 9:33

10. Truskolasy 10 3 11:34


GRUPA III

RACIBÓRZ: LKS Krzyżanowice – KS Krzanowice nie odbył się (zły stan boiska), Zameczek Czernica – Silesia Lubomia 3:0, Unia Racibórz – LKS Nędza 2:2, Czarni Gorzyce – Naprzód Borucin 7:1, Dąb Gaszowice – LKS Tworków 1:4.

1. Tworków 10 24 30:17

2. Gorzyce 10 22 30:18

3. Racibórz 10 17 32:17

4. Nędza 10 15 17:18

5. Borucin 10 14 32:29

6. Krzyżanowice 9 14 17:17

7. Czernica 10 11 14:19

8. Krzanowice 9 9 15:28

9. Lubomia 10 8 9:15

10. Gaszowice 10 6 11:29


RYBNIK: Pierwszy Chwałowice – Forteca Świerklany 1:3, MKS Radziejów – Polonia Łaziska Rybnickie 2:0, Polonia Marklowice – Granica Ruptawa 2:3, Rymer Rybnik – Płomień Połomia 1:4, Gwiazda Skrzyszów – MKS Czerwionka 2:0.

1. Świerklany 10 21 26:14

2. Połomia 10 20 25:17

3. Skrzyszów 10 19 17:11

4. Chwałowice 10 16 20:12

5. Marklowice 10 16 18:15

6. Ruptawa 10 15 26:20

7. Łaziska Ryb. 10 13 16:21

8. Rymer 10 10 17:26

9. Radziejów 10 6 15:27

10. Czerwionka 10 3 7:24


GRUPA IV

KATOWICE: Sparta Katowice – Pogoń Imielin 1:0, Podlesianka Katowice – MK Górnik Katowice 8:0, Naprzód Lipiny – Orzeł Mokre 0:3, Górnik 09 Mysłowice – GKS II Katowice 1:1, Wawel Wirek – Urania Ruda Śl. przełożony, Siemianowiczanka pauzowała.

1. Podlesianka 9 24 36:7

2. Sparta 9 21 21:12

3. Pogoń 8 16 23:13

4. GKS II 8 15 23:11

5. Siemianowiczanka 9 13 15:14

6. MK Górnik 9 12 15:22

7. Orzeł 9 11 14:16

8. Mysłowice 8 10 11:14

9. Naprzód 9 8 12:27

10. Wawel 8 2 9:24

11. Urania 8 0 8:27


SOSNOWIEC: Górnik Wojkowice – Unia Ząbkowice 1:0, Górnik Piaski – Niwy Brudzowice 1:3, Zagłębie II Sosnowiec – Błękitni Sarnów 2:1, Źródło Kromołów – Ostoja Żelisławice 5:2, Tęcza Błędów – Cyklon Rogoźnik 1:1.

1. Brudzowice 10 24 31:11

2. Wojkowice 10 22 23:9

3. Błędów 10 20 37:15

4. Rogoźnik 10 20 24:14

5. Kromołów 10 17 27:17

6. Zagłębie II 10 17 25:17

7. Żelisławice 10 11 20:34

8. Sarnów 10 6 10:28

9. Ząbkowice 10 5 14:35

10. Piaski 10 0 9:40


GRUPA V

BIELSKO-BIAŁA-TYCHY I: LKS Rudołtowice-Ćwiklice – BKS Stal Bielsko-Biała 2:2, LKS Studzienice – Czarni Jaworze 7:0, Rekord II Bielsko-Biała – MRKS II Czechowice-Dziedzice 1:1, LKS Łąka – LKS Wisła Wlk. przełożony, ZET Tychy pauzował.

1. Rekord II 10 26 38:14

2. Studzienice 10 19 26:10

3. BKS Stal 10 17 24:22

4. Jaworze 10 14 15:20

5. ZET 9 12 15:18

6. Łąka 9 11 25:22

7. Wisła Wlk. 9 7 17:32

8. Rudołtowice 9 6 12:21

9. MRKS II 10 5 17:30


BIELSKO-BIAŁA-TYCHY II: Ogrodnik Cielmice – MKS Lędziny 2:3, Sokół Wola – Piast Bieruń Nowy 1:2, Pasjonat Dankowice – Pionier Pisarzowice 2:1, LKS Bestwina – GTS Bojszowy 3:0, Przełom Kaniów – KS Bestwinka 0:1.

1. Lędziny 11 27 48:11

2. Bojszowy 11 24 31:16

3. Dankowice 11 23 21:10

4. Bestwina 11 22 31:14

5. Cielmice 11 17 19:15

6. Bestwinka 11 17 19:16

7. Bieruń N. 11 15 15:25

8. Pisarzowice 11 6 17:33

9. Wola 11 4 12:41

10. Kaniów 11 3 7:39


GRUPA VI

SKOCZÓW: Błyskawica Drogomyśl – LKS Pruchna 8:2, Olimpia Goleszów – LKS Pogórze 1:2, Wisła Strumień – WSS Wisła 1:11, Beskid Skoczów – Cukrownik Chybie 5:1, Spójnia Zebrzydowice – Tempo Puńców 2:6.

1. Skoczów 10 25 47:11

2. Drogomyśl 10 23 41:15

3. Puńców 10 23 35:10

4. Wisła 10 18 29:23

5. Zebrzydowice 10 14 22:23

6. Pruchna 10 12 18:37

7. Pogórze 10 10 14:33

8. Strumień 10 9 14:31

9. Chybie 10 6 14:35

10. Goleszów 10 4 12:28


ŻYWIEC: Metal-Skałka Żabnica – LKS Ujsoły 2:1, Bory Pietrzykowice – Metal Węgierska Górka 1:0, Koszarawa Żywiec – Góral Żywiec 0:1, Soła Rajcza – Góral Istebna 4:1, Podhalanka Milówka pauzowała.

1. Góral 9 22 22:8

2. Koszarawa 8 19 27:7

3. Pietrzykowice 9 19 20:17

4. Rajcza 8 16 24:14

5. Milówka 8 15 22:12

6. Żabnica 9 11 17:17

7.Węg. Górka 9 7 17:25

8. Istebna 9 3 11:37

9. Ujsoły 9 1 8:31


Na zdjęciu: Zawodnicy Podlesianki Katowice pewnie pokonali MK Górnik Katowice i są liderem czwartej grupy ligi okręgowej.

Fot. facebook/Lgks38PodlesiankaKatowice

Komentarze