Śląska klasa okręgowa. Zobacz wyniki i tabele grup!
Kolejna runda rozgrywek w śląskiej klasie okręgowej zaliczona. Zobacz, kto jest liderem, a kto już ma kłopoty z dotrzymaniem kroku najlepszym.
GRUPA I
BYTOM: Orzeł Miedary – Olimpia Boruszowice 7:2, Unia Strzybnica – Orzeł Biały Brzeziny Śl. 2:1, Górnik Bobrowniki Śl. – Czarni Kozłowa Góra 5:2, Odra Miasteczko Śl. – Sokół Orzech 2:0, Silesia Miechowice pauzowała.
1. Miedary 6 18 25:8
2. Miasteczko Śl. 6 13 12:8
3. Orzech 7 10 15:12
4. Miechowice 6 9 15:9
5. Boruszowice 6 9 18:18
6. Bobrowniki Śl. 6 8 13:12
7. Strzybnica 7 7 12:20
8. Brzeziny Śl. 6 5 9:16
9. Kozłowa Góra 6 0 4:20
ZABRZE: Piast II Gliwice – Gwiazda Chudów 7:2, Czarni Pyskowice – Przyszłość Ciochowice 1:1, ŁTS Łabędy – Burza Borowa Wieś 4:2, Tęcza Wielowieś – Sośnica Gliwice 0:0, Concordia Knurów – KS Rachowice 1:2.
1. Piast II 7 18 30:9
2. Pyskowice 7 12 12:8
3. Ciochowice 7 11 18:13
4. Chudów 7 11 17:15
5. Łabędy 7 11 14:12
6. Rachowice 7 9 9:12
7. Sośnica 7 8 7:8
8. Wielowieś 7 6 7:16
9. Borowa Wieś 7 6 8:19
10. Knurów 7 2 7:17
GRUPA II
CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I: Grom Cykarzew – Orzeł Kiedrzyn 2:5, Gmina Kłomnice – Piast Przyrów 1:3, Stradom-AJD Częstochowa – Unia Rędziny 3:2, Warta Mstów – Lotnik Kościelec 2:0, Sparta Szczekociny – Zieloni Żarki 1:9.
1. Żarki 6 15 23:3
2. Mstów 6 10 14:8
3. Przyrów 6 10 9:8
4. Stradom-AJD 6 10 12:12
5. Rędziny 6 8 11:7
6. Kościelec 6 8 7:9
7. Kłomnice 6 7 5:13
8. Szczekociny 6 7 9:18
9. Kiedrzyn 6 5 10:11
10. Cykarzew 6 1 5:16
CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC II: Olimpia Truskolasy – Liswarta Krzepice 1:3, MLKS Woźniki – Amator Golce 2:1, Unia Kalety – Jedność Boronów 4:2, Sparta Lubliniec – Promień Glinica 3:1, KS Panki – Pogoń Kamyk 4:3.
1. Woźniki 6 16 14:4
2. Krzepice 6 13 15:8
3. Golce 6 10 13:10
4. Panki 5 9 17:8
5. Lubliniec 6 9 10:12
6. Kalety 4 6 9:9
7. Kamyk 5 6 7:9
8. Boronów 6 5 8:12
9. Glinica 4 4 7:8
10. Truskolasy 6 0 4:24
GRUPA III
RACIBÓRZ: LKS Krzyżanowice – Zameczek Czernica 1:1, Dąb Gaszowice – Unia Racibórz 0:5, KS Krzanowice – Czarni Gorzyce 0:3, Silesia Lubomia – LKS Nędza 0:1, LKS Tworków – Naprzód Borucin 5:1.
1. Tworków 6 15 18:9
2. Nędza 6 13 13:9
3. Racibórz 6 12 18:10
4. Gorzyce 6 12 14:15
5. Borucin 6 9 21:16
6. Krzyżanowice 6 7 11:14
7. Lubomia 6 6 5:6
8. Krzanowice 6 6 12:14
9. Gaszowice 6 6 8:19
10. Czernica 6 2 7:15
RYBNIK: Pierwszy Chwałowice – MKS Radziejów 1:1, Gwiazda Skrzyszów – Polonia Marklowice 1:1, Forteca Świerklany – Rymer Rybnik 2:1, MKS Czerwionka – Płomień Połomia 1:3, Polonia Łaziska Rybnickie – Granica Ruptawa 3:1.
1. Połomia 6 13 14:9
2. Marklowice 6 12 12:7
3. Chwałowice 6 10 12:5
4. Skrzyszów 6 10 10:9
5. Łaziska Ryb. 6 10 8:7
6. Świerklany 6 9 11:10
7. Ruptawa 6 8 13:12
8. Radziejów 6 5 9:13
9. Rymer 6 4 6:12
10. Czerwionka 6 1 3:14
GRUPA IV
KATOWICE: MK Górnik Katowice – Urania Ruda Śl. 2:1, Podlesianka Katowice – Pogoń Imielin 4:2, Orzeł Mokre – GKS II Katowice 2:3, Naprzód Lipiny – Siemianowiczanka 1:1, Górnik 09 Mysłowice – Wawel Wirek 2:0, Sparta Katowice pauzowała.
1. Podlesianka 5 15 19:3
2. Sparta 5 12 14:4
3. MK Górnik 5 10 7:5
4. Imielin 4 9 12:7
5. Mysłowice 6 9 9:11
6. Siemianow. 5 8 8:6
7. Lipiny 5 4 5:14
8. Katowice II 2 3 3:3
9. Mokre 3 1 4:7
10. Wawel 6 1 5:16
11. Urania 4 0 4:14
SOSNOWIEC: Górnik Piaski – Zagłębie II Sosnowiec 1:3, Górnik Wojkowice – Tęcza Błędów 0:6, Niwy Brudzowice – Źródło Kromołów 2:0, Unia Ząbkowice – Ostoja Żelisławice 2:2, Błękitni Sarnów – Cyklon Rogoźnik 0:3.
1. Brudzowice 6 15 21:6
2. Rogoźnik 6 14 14:8
3. Błędów 6 13 25:9
4. Wojkowice 6 12 14:8
5. Zagłębie II 6 10 15:11
6. Kromołów 6 7 11:12
7. Sarnów 6 6 7:16
8. Ząbkowice 6 5 13:16
9. Żelisławice 6 4 8:24
10. Piaski 6 0 4:22
GRUPA V
BIELSKO-BIAŁA-TYCHY I: ZET Tychy – Czarni Jaworze 2:3, Rekord II Bielsko-Biała – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 4:2, LKS Łąka – LKS Studzienice 1:1, LKS Wisła Wlk. – BKS Stal Bielsko-Biała przełożony na 16 września, MRKS II Czechowice-Dziedzice pauzował.
1. Studzienice 6 14 17:7
2. Rekord II 5 13 21:9
3. Jaworze 5 9 9:9
4. Łąka 4 7 10:7
5. Wisła Wlk. 3 3 3:10
6. MRKS II 3 2 5:7
7. ZET 5 2 8:16
8. BKS Stal 3 1 4:7
9. Rudołtowice 4 1 6:11
BIELSKO-BIAŁA-TYCHY II: Pionier Pisarzowice – MKS Lędziny 1:6, GTS Bojszowy – Przełom Kaniów 6:1, LKS Bestwina – Ogrodnik Cielmice 0:2, Pasjonat Dankowice – Sokół Wola 4:0, KS Bestwinka – Piast Bieruń Nowy 0:2.
1. Lędziny 6 18 36:4
2. Bojszowy 6 14 15:7
3. Dankowice 5 10 13:5
4. Bestwina 6 10 13:9
5. Cielmice 6 10 8:7
6. Bieruń N. 6 8 8:13
7. Bestwinka 6 6 10:13
8. Pisarzowice 4 3 4:12
9. Wola 5 1 8:23
10. Kaniów 6 0 3:25
GRUPA VI
SKOCZÓW: Olimpia Goleszów – Beskid Skoczów 2:3, Wisła Strumień – Błyskawica Drogomyśl 1:3, WSS Wisła – Tempo Puńców 0:4, Cukrownik Chybie – LKS Pruchna 1:2, LKS Pogórze – Spójnia Zebrzydowice 1:5.
1. Skoczów 5 15 30:6
2. Wisła 6 12 13:10
3. Puńców 5 11 16:5
4. Drogomyśl 6 11 16:10
5. Pruchna 6 9 12:21
6. Zebrzydowice 6 8 13:13
7. Chybie 6 6 12:17
8. Strumień 6 5 6:14
9. Pogórze 6 4 9:21
10. Goleszów 6 1 8:18
ŻYWIEC: Podhalanka Milówka – Koszarawa Żywiec 2:3, LKS Ujsoły – Metal Węgierska Górka 6:1, Soła Rajcza – Bory Pietrzykowice 1:1, Góral Istebna – Góral Żywiec 0:2, Metal-Skałka Żabnica pauzuje.
1. Góral Ż. 6 15 17:7
2. Rajcza 5 10 17:8
3. Koszarawa 4 10 10:4
4. Podhalanka 5 9 14:8
5. Węgierska G. 6 7 16:14
6. Pietrzykowice 5 7 11:13
7. Żabnica 5 5 8:10
8. Istebna 5 3 6:16
9. Ujsoły 5 0 5:24
Na zdjęciu: Piłkarze Odry Miasteczko Śl. pokonali Sokoła Orzech 2:0.
Fot. Facebook/HKSODRAMIASTECZKO