Zwycięskie przygody jastrzębian

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla są solidnie zapracowani, bo muszą występy w PlusLidze łączyć z Ligą Mistrzów. Jednak potrafią jednak łączyć jedno z drugim. Po meczu w LM mieli nieoczekiwane przygody, ale nie przeszkodziło im na zwycięstwo w Lubinie. Tym samym zrewanżowali się za porażkę w I rundzie 1:3.

Czytaj dalej

Siatkarze z Zawiercia przegrali po tie-breaku

Prawdziwym siatkarskim maratonem uraczyli nas siatkarze Projektu Warszawa i Aluron CMC Warty Zawiercie. Po 171 minutach gry (!) lepsi okazali się gospodarze, zaś o wszystkim zadecydował tie-break. To była potyczka pełna emocja, choć na pewno nie stała na najwyższym poziomie.

Czytaj dalej

Siatkarze z Zawiercia gromią lidera tabeli!

Siatkarze Aluronu CMC Warty Zawiercie w meczu z liderem tabeli – Asseco Resovią pokazali nie tylko wysoką formę, ale również dojrzałą i skuteczną grę. Gospodarze pewnie wygrali 3:0 i wysłali rywalom czytelny sygnał, że interesuje ich wygranie sezonu zasadniczego i mają ku temu ogromną szansę.

Czytaj dalej

Popis siatkarzy z Jastrzębia!

A jednak będzie powtórka z ubiegłorocznego finału Pucharu Polski i w krakowskiej TAURON Arenie spotkają się: Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Siatkarze z Jastrzębia w półfinale z Asseco Resovia zagrali wręcz koncertowo i rozgromili rywali 3:0. Moc była po stronie śląskiej drużyny i rywale momentami byli zupełnie zagubieni ma parkiecie.

Czytaj dalej

Mistrzowski blok z Kędzierzyna-Koźla!

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźla, 9-krotni zdobywcy Pucharu Polski, będą mieli okazję powiększyć swój dorobek. W pierwszym półfinałowym spotkaniu w krakowskiej TAURON Arenie nie mieli większych problemów z pokonaniem Alurunu CMC Warty Zawiercie 3:0. Mecz trwał 79 minut i czas również świadczy o dominacji obrońców PP.

Czytaj dalej