Stal Brzeg już bez Domagały

Działacze III-ligowca z Brzegu stracili cierpliwość. Dwa dni po porażce (1:4) w zaległym meczu z Piastem Żmigród podjęli decyzję o rozwiązaniu umów z trenerem Marcinem Domagałą i jego asystentem Szymonem Kuriatą.


Wczoraj nie było jeszcze wiadomo, komu powierzona zostanie misja wyciągnięcia zespołu z dolnego rejonu tabeli, ale rozmowy trwały. Zarząd Stali stawia ostatnio na szkoleniowców spoza województwa opolskiego – przed pochodzącym ze Śląska Domagałą za drużynę odpowiadał kojarzony z Dolnym Śląskiem, Piotr Jacek – ale tym razem nie mają czasu szukać daleko i wiele wskazuje, że postawią na związanego z Opolszczyzną, Andrzeja Moskala.

Niezależnie od tego, kto poprowadzi zespół, czekać go będzie trudne zadanie. Po niezłym początku rozgrywek brzeżanie ostatnio spuścili z tonu.

W 15 meczach zgromadzili 20 punktów, co daje im 10. pozycję, zbyt niską jak na ich możliwości. Poprawić ją mogą w sobotę, kiedy o 13.00 podejmą Zagłębie II Lubin. Czy nowy szkoleniowiec zdoła skierować Stal na zwycięski szlak?


Fot. Facebook.com/Stal-Brzeg

Komentarze