„Stare” nabytki JKH

W najbliższy wtorek, 30 kwietnia, hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. W nadchodzących rozgrywkach w zespole trenera Roberta Kalabera zobaczymy dwie nowe, a w zasadzie „stare” twarze. Do zespołu z Leśnej powracają bowiem obrońca Kamil Górny oraz napastnik Maciej Urbanowicz. Formalnie obaj zostaną zawodnikami JKH 1 maja br.

Górny jest wychowankiem klubu z Jastrzębia Zdroju, z którym dwukrotnie zdobył wicemistrzostwo Polski, raz Puchar Polski i raz brązowy medal MP. Przez ostatnie trzy lata występował w GKS-ie Tychy, z którym dwukrotnie został mistrzem Polski, a raz zdobył srebrny medal.

„Urban” w przeszłości był kapitanem JKH, dwukrotnie (2013, 2015) zdobył z nim wicemistrzostwo Polski, brązowy medal (2014) oraz Puchar Polski (2012). Wychowanek Stoczniowca Gdańsk wrócił do klubu z leśnej po czteroletniej nieobecności, gdy występował w Cracovii i Tauronie KH GKS Katowice.

Nowe, dwuletnie kontrakty podpisali z JKH bramkarz Ondrej Raszka, obrońca Jakub Gimiński oraz napastnik Martin Kasperlik.

 

Na zdjęciu: Po trzech latach „banicji” Kamil Górny wraca do JKH GKS Jastrzębie.

ZACHĘCAMY DO NABYWANIA ELEKTRONICZNYCH WYDAŃ CYFROWYCH

e-wydania „SPORTU” znajdziesz TUTAJ

Komentarze