Zobacz
Do góry

Tak strzelać. Oburzenie w Zabrzu. Bez pytań

We wtorkowym numerze „Sportu” bogaty serwis informacyjny z różnych dyscyplin i ciekawa publicystyka. W sam raz dla Ciebie!


Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.

Tak strzelać

Piotr Parzyszek
Fot. Krzysztof Porebski / PressFocus

Chyba nikt inny w Piaście na własnej skórze nie przekonał się o tym, co znaczy powiedzenie, że „łaska kibica na pstrym koniu jeździ”. Piotr Parzyszek, bo o nim mowa, miał już gorsze i lepsze momenty, ale znów jest na fali wznoszącej. Więcej w „Sporcie”

Oburzenie w Zabrzu

Fot. Marcin Bulanda / PressFocus

Górnik Zabrze nie wygrał z ŁKS-em Lódź już szóstego ligowego spotkania z rzędu. Po meczu gromy sypią się w kierunku arbitrów. Więcej w „Sporcie”

Najpierw rekord

Ryszard Tarasiewicz
Fot. Dorota Dusik

Ryszard Tarasiewicz po dwumeczowej banicji wraca na trenerską ławkę. Więcej w „Sporcie”

A POZA TYM WE WTORKOWYM WYDANIU „SPORTU”

  • Ligowiec. Czarne chmury
  • Postać kolejki. Za Klimalą nie nadążysz!
  • Liga Mistrzów. Szczęsny czeka na Krychowiaka

Komentarze

Więcej w Bez kategorii

Sport to regionalny dziennik sportowy wydawany w Katowicach, który istnieje na rynku nieprzerwanie od 1945 roku. Od sierpnia 2017 roku wydawcą dziennika jest WHIZZ S.A. Dziennikarze Sportu są obecni na najważniejszych światowych i ogólnopolskich imprezach sportowych. Na jego łamach bardziej szczegółowo niż gazety ogólnopolskie przedstawia lokalne zespoły i relacje z zawodów odbywających się w regionach, w których ukazuje się gazeta w postaci papierowej (w województwach: śląskim, opolskim, dolnośląskim, małopolskim).

Copyright © 2019 WHIZZ S.A. / Sportdziennik.com