Trenerzy po meczu przy Bukowej

Bogusław PIETRZAK, trener Garbarni Kraków: – Chciałbym podziękować zawodnikom za serce, za ofiarność, za walkę do końca. Nie udało się w poprzedniej kolejce, udało się dziś. Nie był to mecz na najwyższym poziomie, ale na pewno emocjonujący. W I połowie zrealizowaliśmy założenia prawie w 100 procentach, mogliśmy nawet zamknąć mecz golem na 3:0. Druga połowa pod dyktando przeciwnika, ale udało się nam wybronić.

Dariusz DUDEK, trener GKS-u Katowice: – Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji. Każdy kibic GieKSy pewnie przed spotkaniem dopisał sobie trzy punkty, ale ja uprzedzałem swoich zawodników, że Garbarnia łatwo skóry nie sprzeda. I przekonaliśmy się o tym boleśnie. Pozytywy? Zdobyty gol, i dwa kolejne, anulowane z powodu spalonych. Nie zmieni to wyniku, więc musimy dalej pracować, by odbudować GKS. Najważniejsze, by zacząć zdobywać punkty.