Zobacz
Do góry

Trenerzy po meczu w Głogowie

Opinie szkoleniowców po zremisowanym 1:1 meczu Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała.


 

Krzysztof BREDE, trener Podbeskidzia: – Wiedzieliśmy, że Chrobry będzie miał kontratakujący styl gry. Wobec tego my byliśmy zmuszeni do budowania ataku pozycyjnego, przyspieszania gry i tworzenia sytuacji poprzez dośrodkowania, prostopadłe piłki i stałe fragmenty gry. Robiliśmy to dobrze, byliśmy stroną dominującą. Dochodziliśmy do wielu sytuacji. Grając na wyjeździe mieliśmy 19 oddanych strzałów i 60 procent posiadania piłki. Okazało się, że to jednak za mało, aby wygrać mecz. Celowniki nie były dobrze nastawione i musimy szanować punkt. W Głogowie nie gra się łatwo. Chrobry ma zespół z kilkoma doświadczonymi zawodnikami i dlatego bardziej zdobyliśmy punkt, aniżeli straciliśmy dwa. Mamy duży niedosyt, który jednak będzie nas napędzał do dalszej pracy. I do tego, że musimy być skuteczniejsi. Przy straconym golu nie udał nam się wysoki pressing. Zostaliśmy wciągnięci przez rywala.

 


Czytaj jeszcze: Podbeskidzie dało koncert słabej skuteczności

Podbeskidzie dało koncert słabej skuteczności


 

Ivan DJURDJEVIĆ, trener Chrobrego Głogów: – Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu z kandydatem do awansu i tak właśnie było. Podbeskidzie stworzyło sporo okazji podbramkowych, ale nie przebiło się skutecznie i jakościowo przez naszą defensywę. Zagraliśmy w obronie bardzo dobrze, zespół zostawił dużo zdrowia na boisku. Brakowało nam jednak nieco utrzymania się przy piłce. Zwłaszcza przed przerwą. Zanotowaliśmy wiele strat. A to narażało nas na więcej biegania za piłką. Karnego, po którym straciliśmy gola, sprokurowaliśmy swoim błędem. Jesteśmy zadowoleni z punktu. Ta zdobycz utwierdza nas w przekonaniu, że ten zespół się rozwija.  

Komentarze

Więcej w I liga

 • Zagłębie Sosnowiec. Emocji nie brakowało

  W sobotę w Bielsku-Białej piłkarze Zagłębia zainaugurują rundę rewanżową. W lipcowym starciu w Sosnowcu Zagłębie zremisowało z Podbeskidziem 1:1.

  Krzysztof Polaczkiewicz14 listopada 2019
 • Drazik gotowy pomóc drużynie

  Bramkarz GKS-u 1962 Jastrzębie Grzegorz Drazik stracił miejsce w podstawowej jedenastce, lecz nie załamuje rąk.

  Bogdan Nather14 listopada 2019
 • Podbeskidzie. Nie ma się czym podniecać

  Filip Modelski jest jednym z trzech zawodników Podbeskidzia, który w rundzie jesiennej rozegrał wszystkie mecze. Od początku do końca.

  Jakub Kubielas14 listopada 2019
 • GKS Tychy. Kapitan musi pauzować

  Po serii 63 meczów w barwach GKS-u Tychy Łukasz Grzeszczyk nie zagra w sobotę przeciwko Radomiakowi

  Jerzy Dusik14 listopada 2019
 • Odra Opole. Zeszło z nich ciśnienie

  Opolanie przystąpili w tym tygodniu do treningów z mieszanymi uczuciami.

  Maciej Grygierczyk13 listopada 2019
 • W końcu nie dali sobie strzelić gola

  Stabilizacja w liniach defensywnych to pojęcie w Zagłębiu niemal nieznane. Nie inaczej było w sobotnim meczu z Wigrami, a konkretnie przed...

  Krzysztof Polaczkiewicz13 listopada 2019
 • Podbeskidzie. Mogą być zadowoleni

  Konrad Sieracki, choć z poczuciem niedosytu po meczu w Głogowie, pozytywnie ocenił postawę „górali” w rundzie jesiennej.

  Jakub Kubielas13 listopada 2019
 • GKS Tychy. Snajper z obrony

  Najskuteczniejszym i najbardziej efektownym strzelcem GKS-u Tychy na półmetku sezonu jest Maciej Mańka.

  Jerzy Dusik13 listopada 2019
 • Biernat: Najważniejszy jest finisz

  Trzy pytania do... Marcina Biernata

  Jerzy Dusik12 listopada 2019
Sport to regionalny dziennik sportowy wydawany w Katowicach, który istnieje na rynku nieprzerwanie od 1945 roku. Od sierpnia 2017 roku wydawcą dziennika jest WHIZZ S.A. Dziennikarze Sportu są obecni na najważniejszych światowych i ogólnopolskich imprezach sportowych. Na jego łamach bardziej szczegółowo niż gazety ogólnopolskie przedstawia lokalne zespoły i relacje z zawodów odbywających się w regionach, w których ukazuje się gazeta w postaci papierowej (w województwach: śląskim, opolskim, dolnośląskim, małopolskim).

Copyright © 2019 WHIZZ S.A. / Sportdziennik.com