Trudne zadanie. Fotel lidera? Rywal im nie leży!

 

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.

 

Trudne zadanie

Fot. Łukasz Sobala/Press Focus

Brak ligowych zwycięstw oznacza, że w ligowej tabeli zabrzanie są już na pozycji numer 12. Pod nimi otchłań, cztery ostatnie kluby, które z wyjątkiem przegrywającej ostatnio wszystko Wisły z Krakowa, coś tam jednak w ostatnim czasie wygrały. Przed piłkarzami Górnika trudne zadanie, wyjazd na spotkanie z liderem Legią przy Łazienkowskiej. Więcej w „Sporcie”

Fotel lidera kusi, ale czy aż tak bardzo?

Fot. Rafał Rusek/PressFocus

GKS Katowice wyrusza w piątek na hitowy mecz do Rzeszowa, którego stawką jest miano najlepszej drużyny półmetka sezonu II ligi. Na półmetku sezonu katowiczanie mogą zameldować się tam, gdzie tej jesieni jeszcze nie byli. Stawką ich spotkania z Resovią będzie fotel lidera tabeli. Czy jest on wygodny piłkarze GieKSy mogli sprawdzić już tydzień temu, ale ten stan trwał niecałą dobę. Więcej w „Sporcie”

Rywal im nie leży

Fot. Michał Kość/PressFocus

Historia spotkań Zagłębia z Wigrami jest wyjątkowo krótka. W sobotę oba zespoły zmierzą się ze sobą dopiero po raz siódmy. Sosnowiczanom na Ludowym gra z zespołem z Suwałk wyjątkowo nie leży. W trzech meczach dwukrotnie górą byli rywale. W najbliższym meczu zespół Dariusza Dudka będzie chciał poprawić niekorzystne statystyki. Ma w tym pomóc m.in.: były piłkarz Wigier, Filip Karbowy. Więcej w „Sporcie”

 

Jeszcze w piątkowym wydaniu „Sportu”:

  • Znają się jak łyse konie, czyli Mateusz Wieteska i Paweł Bochniewicz
  • Jakub Szmatuła nie ma problemu z opowieściami dla dzieci i wnuków
  • Edward Socha: Górnikowi Zabrze brakuje kreatywnego pomocnika
    Podbeskidzie. Tak dobrze od spadku z ekstraklasy jeszcze nie było
  • Jakub Wróbel, GKS 1962 Jastrzębie: Nasze nowe ustawienie sprawdza się
  • Mariusz Idzik, napastnik Ruchu Chorzów: Musimy zachować chłodne głowy
  • Arkadiusz Wiśniewski: Sport to okno wystawowe na świat każdego miasta
  • Siatkarze GKS-u Katowice w meczu z Indykpolem chcą skończyć z tie-breakami!

Komentarze